Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

nikario Neaktívny

Svadba bola 28. júla 2018 Jelšovce, okres Nitra  • 

Hostina Pálenica Jelšovce - Výborne jedlo, výborní personál, krásne jedinečné miesto, príjemné ubytovanie.. Nemám čo vytknúť. Od začiatku až po koniec výborná komunikácia s pánom Várgom. Venoval sa nám vždy ked sme boli na Slovensku a potrebovali doriešiť veci ohladne svadby, vždy odpísal na mail do pár hodín, s čím mohol poradil a pomohol. Pálenica je krásne miesto, krajšie v okolí nepoznám a keby si môžme vybrať znovu, vyberieme si určite pálenicu.
Svadobné šaty WED2B
Make-up Denisa Strapková - Deniska sa postarala o moju vizáž a nakoniec aj účes, pretože ma pôvodná kaderníčka 4 dni pred svadbou veľmi sklamala na skúške. Okrem mňa líčila aj ďalšie 4 moje žienky a všetky sme boli veľmi spokojné. Pri najbližšej príležitosti sa obrátim na Denisku určite znovu.
Kameraman Štefan Herceg - Kameramana sme pôvodne nechceli, ale neľutujem že sme sa preňho nakoniec rozhodli. Pán Herceg z Hlohovca nám spravil krásne dva klipy a video. Skvelá komunikácia, spolupráca, dodanie.
Fotograf Foto-ateliér Nika a Fizzy - Nika sa nám postarala o krásne svadobné fotky s ktorými sme veľmi spokojní. Ďakujeme!
Ubytovanie Palenica Jelsovce - Využili sme skoro všetky dostupné izby. Niektorí hostia si ubytovanie na poslednú chvíľu rozmysleli - ktoré izby sme nepoužili za tie sme neplatili.
Víno Vinotéka Matyšák Nitra - Výborné víno, brali sme od nich víno na hostinu a rovnako aj na svadobné výslužky - bez etikiet.
Kvety MD Green Desing-Červeník - Svadobná kytica bola nádherná, rovnako aj všetky pierka. Splnili moje predstavy.
Hudobná skupina HALÚZKOVCI -ľudová hudba+DJ - Kombinácia ľudovej hudby a DJ - práve to sme hľadali a aj našli. S Halúzkovcami máme výborné skúsenosti, super komunikácia, príjemní ľudia, zabavili nás všetkých a hrali dokedy si nevesta priala. Ďakujeme
Oznámenia Svadobné oznámenia | www.majlo.sk - Zo začiatku komplikácie s výrobou ale nakoniec nám prišli krásne oznámenia, etikety na flaše, vysačky na dvere, nálepky na výslužky.
Odobierka Spevuľky - Krásne čepčenie bez starostí. Hosťom a aj nám sa program veľmi páčil. Odporúčam
Výzdoba Krasnechvile.sk - Výzdoba mojich snov. Vždy sa ochotne stretli, poradili, odpísali na mail, veľmi milí ľudia, vyhoveli mi vo všetkom čo som si priala. Na výzdobe mi veľmi záležalo a bola nádherná. Postarali sa o výzdobu vnútorných aj vonkajších priestorov. Ďakujem!
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
nikario
24 r. Richard - 36 r.
Registrácia: jún 2017
Bydlisko: Veľká Británia
Príspevkov: 17
Inzerátov: 0
Priatelia: 6
5 5 0 dní
po svadbe.
Páčia sa mi tieto fotoblogy (14)