coverphoto
Aktívny

nikoletas

Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 31. okt 2015
Info o svadbe
Svadba bola 28. 4. 2018
810
dní po svadbe
Aktivita
13 príspevkov vo fotoblogoch
10 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
výzdoba
Mr&Mrs - Mirka s jej tímom dokázali vytvoriť tak krásnu výzdobu, že som sa nevedela vynadívať. Majú fantáziu a držia sa aktuálnych trendov v aranžovaní. Takisto prístup bol vynikajúci :)
účes
D&d hairstyle
svadobné šaty
Svadobný salón DIAMOND - Napriek dlhšiemu vyberaniu svadobných šiat som si vybrala tie pravé v tomto salóne. Prístup bol úžasný, v salóne boli ku mne veľmi trpezlivé a poradili ak som si nebola istá. Kvalita a výber svadobných šiat je na 1 :)
hostina
Archív Vín Vráble
kostol
Kostol Preblahoslavenej Panny Márie vo Vrábloch
odobierka
Súbor Chočanka - Moje odčepčenie bolo vďaka nim, veľmi pekné a zábavné.
starejší
Ondrej Kozolka - Starejší ako je Ondrej sa nenájde tak ľahko. Od začiatku ako sme prišli do svadobnej sály som vedela, že je správna voľba. Privítanie bolo na 1 s hviezdičkou a ďalej to už išlo ešte lepšie. Nechápem ako sa dokázal venovať hosťom, vymýšlať súťaže a robiť program tak, že nebol doterný, ale zaujal každého. Tento mladý pán má dar reči a charizmu, preto odporúčam ako starejšieho práve jeho. :)
dj
DJ Marek Kosiba
kameraman
Peter Štofik - Wedding videography - Petra som objavila tu na stránke mojasvadba.sk. Urobil Nám svadobné video, ktoré zachytáva Náš deň presne taký aký bol, plný emócií, smiechu, zábavy a lásky. Je veľmi šikovný a som rada, že som si na svadobné video vybrala práve jeho.
fotograf
Martin Šándor Photographer - Určite odporúčam Martina ako svadobného fotografa. Je mladý, kreatívny, prispôsobivý a spolu s jeho Katkou tvoria dokonalý tím, ktorý dokáže urobiť na fotení výbornú atmosféru. :) Som veľmi rada, že som si ho vybrala ako svadobného fotografa. :)
Žiadne príspevky.