Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

nikoletas Neaktívny

Svadba bola 28. apríla 2018 Vráble, okres Nitra  • 

Fotograf Martin Šándor Photographer - Určite odporúčam Martina ako svadobného fotografa. Je mladý, kreatívny, prispôsobivý a spolu s jeho Katkou tvoria dokonalý tím, ktorý dokáže urobiť na fotení výbornú atmosféru. :) Som veľmi rada, že som si ho vybrala ako svadobného fotografa. :)
Kameraman Peter Štofik - Wedding videography - Petra som objavila tu na stránke mojasvadba.sk. Urobil Nám svadobné video, ktoré zachytáva Náš deň presne taký aký bol, plný emócií, smiechu, zábavy a lásky. Je veľmi šikovný a som rada, že som si na svadobné video vybrala práve jeho.
Dj DJ Marek Kosiba
Starejší Ondrej Kozolka - Starejší ako je Ondrej sa nenájde tak ľahko. Od začiatku ako sme prišli do svadobnej sály som vedela, že je správna voľba. Privítanie bolo na 1 s hviezdičkou a ďalej to už išlo ešte lepšie. Nechápem ako sa dokázal venovať hosťom, vymýšlať súťaže a robiť program tak, že nebol doterný, ale zaujal každého. Tento mladý pán má dar reči a charizmu, preto odporúčam ako starejšieho práve jeho. :)
Odobierka Súbor Chočanka - Moje odčepčenie bolo vďaka nim, veľmi pekné a zábavné.
Kostol Kostol Preblahoslavenej Panny Márie vo Vrábloch
Hostina Archív Vín Vráble
Svadobné šaty Svadobný salón DIAMOND - Napriek dlhšiemu vyberaniu svadobných šiat som si vybrala tie pravé v tomto salóne. Prístup bol úžasný, v salóne boli ku mne veľmi trpezlivé a poradili ak som si nebola istá. Kvalita a výber svadobných šiat je na 1 :)
Účes D&d hairstyle
Výzdoba Mr&Mrs - Mirka s jej tímom dokázali vytvoriť tak krásnu výzdobu, že som sa nevedela vynadívať. Majú fantáziu a držia sa aktuálnych trendov v aranžovaní. Takisto prístup bol vynikajúci :)
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
nikoletas
Registrácia: október 2015
Príspevkov: 10
Inzerátov: 0
Priatelia: 5
4 1 8 dní
po svadbe.
Páčia sa mi tieto fotoblogy (5)