coverphoto
Neaktívny

nikoletnik

Veronika Žišková
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 18. nov 2016
býva v meste Banská Bystrica
Info o svadbe
Svadba bola 3. 6. 2017
1159
dní po svadbe
Aktivita
3 príspevky vo fotoblogoch
2 príspevky vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +53
Svadobný album
Veronika a Martin
3. 6. 2017 Banská Bystrica | 57 fotiek
výzdoba
http://anja-gago.sk/index.html
účes
Extravaganza Studio LV, - Luky a Vilko ... top dvojica.. odporúčam!!
šperky
Helenadia - Dlho som váhala vzhľadom na ich cenu a či nebudú ťažké ... ale jedno z najlepších rozhodnutí...vďaka nim som mala pocit princeznej :)
make-up
Simona Leštáková - maximálna spokojnosť aj vďaka 2 skúškam make up pred svadbou .)
topánky
www.asos.com
ženíchov oblek
Alain Delon
popolnočné šaty, spoločenské šaty
www.asos.com
svadobné šaty
Babieca - Svadobný salón Nicole Zvolen - Veľmi ochotné a milé pani!! Vedia poradiť podľa individuality nevesty, šaty boli pohodlné o čom svedčí aj to, že som dokázala chodiť na toaletu úplne sama :) Šaty mojich snov, iné si ani neviem predstaviť :)
darčeky
Koláčiky Šťastia - Koláčiky šťastia a Voňavé mydlá mojej výroby.
víno
Pavelka a syn, Pezinok
koláče
Koláčiky Šťastia - Koláče do výslužiek od našej rodinnej známej. Zdravý CANDY BAR: cheesecake, gaštanovú tortu, panna coty, popcake, tartaletky, macronky .... piekli moje družičky.
torta
Koláčikáreň, Sliač - Maková s makovým krémom ..topka... len zo zdravých ingrediencií presne podľa mojich predstáv ... zjedla sa celá hneď počas večera :)
hostina
Palace Sliač, Spolocenska Dvorana - Jedlo 1* a to som veľmi náročná čo sa týka jedla :) a veľmi ochotná pani manažérka Monika Adamová ....všetci hostia chválili jedlo... veľká ústretovosť aj s rôznymi individuálnymi stravovacími požiadavkami!!!!
kostol
Evanjelicky kostol Hronsek - Neskutočná atmosféra umocnená tým, že nás oddala moja spolužiačka z gymnázia evanj. pani farárka Zuzka Lipovská
starejší
Jožko Blaho, Banská Bystrica - Kto váha (tak ako my) nad tým či mať alebo nemať starejšieho je odpoveď jasná: určite áno :)
dj
DJ MYSCHO Michal Morháč - Všetci hostia si prišli na svoje (a to nám hral od cigánskych až po juhoamerický reggaeton :) ), mnohí z našich hostí sa priznali, že si dlho tak dobre nezatancovali :) DJ hodnotíme ako najlepšiu svadobnú investíciu :)
fotograf
Norbert Gonosz, http://www.fotogonosz.sk - Spolupráca výborná, rešpektoval naše priania, maximálna ústretovosť, rýchle dodanie fotiek aj videa, "neviditeľný" na svadbe, odporúčam aj cenovo vzhľadom ku kvalite služieb!!
Žiadne príspevky.