coverphoto
Neaktívny

r_l

Lucia Palacková
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 27. jan 2015
býva v meste Nové Zámky
Info o svadbe
Svadba bola 29. 8. 2015
1805
dní po svadbe
Aktivita
4 príspevky vo fotoblogoch
2 príspevky vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +115
Svadobný album
Luci a Romi
29. 8. 2015 Nové Zámky | 119 fotiek
darčeky
Svadobné darčeky pre hostí - Keramické magnety s menami a dátumom sme dávali k výslužke do každej rodiny, spokojnosť s touto stránkou na želanie mi zohnali požadovaný odtieň aj keď som si musela počkať + Papierové srdiečka s mašličkou a našou svadobnou fotkou - Vlastná výroba s pomocou celej rodiny :)
svadobná cesta
Svadobnú cestu do detailov naplánoval môj šikovný manželík Romi. - Takmer mesačná svadobná cesta nám umožnila si plnými dúškami užiť začiatok manželstva. Precestovali sme Kuala Lumpur, Singapur, Indonéziu - Jáva, Bali, Menjagan, Gili a čerešničkou na torte bol Dubaj.
fotograf
Henrieta Tóthová (Štúrovo) - Mladá začínajúca fotografka, ktorá má veľa inšpirácií a nápadov. Fotenie s ňou sme si vyskúšali už pri predsvadobnom fotení a sme veľmi spokojní ako s fotkami tak aj s prístupom a obzvlášť s cenou :)
fotograf
Pavol Delej Photography - Skvelý fotograf s ktorýcm sme sa boli fotiť mesiac pred svadbou na Štrbskom plese, v Belianskej jaskyni a na Skalnatom plese. Bohužiaľ nemal volný termín v deň našej svadby. Bol to môj vysnívaný svadobný fotograf a splnil moje očakávania až nadmieru :)
oznámenia
Moja šikovná sestrička a grafička Kika :) - Bola to makačka ale stálo to za to :)
etikety na fľaše
Moja šikovná sestrička a grafička Kika :)
výzdoba
Vlastná výroba s pomocou rodiny, družičiek a kamarátov :)
účes
Kamrátka, družička a kolegyňa Heni :)
make-up
Kamarátka a družička Veronika :)
víno
Matyšák Nové Zámky
koláče
Cukráreň Bonita, Nové Zámky najchutnejšie zákusky - Chutné zákusky za výhodné ceny. Zákusky pekne rozdelili do krabíc a ušetrili nám kopec práce :)
torta
Erika Štrbová, Bánov - Šikovná cukrárka z našej dediny, ktorá sa popasuje so všetkými požiadavkami. Jej služby využívame pri každej príležitosti :)
odobierka
Anička Očadlíková - V jej podaní bolo čepčenie krásne a dojímavé ako pre rodičov a hostí tak aj pre nás. Má krásny hlas až má človek zimomriavky.
svadobné auto
Prenájom Veterány,4-miestne cabriolety zo strechou pre celé Slovensko,Retroautobus šl-11, limuzínou - Červená felicia presne podľa našich predstáv a pán Čačaný mal super prístup, bol nám k dispozícii neobmedzený čas (fotenie, obrad, presun na hostinu) za výhodnú cenu :)
catering
Hotel Grand - Chutné jedlo, milá obsluha, všetko ako malo byť.
ženíchov oblek
M.Line mostná ul. Nitra - Oblek šitý na mieru, šikovné krajčirka aj predavačka veľmi ochotná. Akurát sa termín dokončenia obleku posunul o pár dní ale to nebol pre nás problém.
hostina
Hotel Grand - S hotelom sme maximálne spokojný, pekne prostredie, park reštaurácia, služby na úrovni, jedlo úžasné. Skvelý prístup aj komunikácia. Čiastočne zabezpečili aj výzdobu a v cene prenájmu bola okrem výzdoby aj izba :)
kostol
Bánov - kostol v našej dedine :)
poháre
Vlastná výroba :)
dj
DJ Jano Korytár - Skúsený DJ, ktorého sme poznali už z viacerých plesov a svadieb, ktorý vie urobiť dobrú zábavu.
svadobné šaty
Svadobný salón DIAMOND - Skvelý prístup, dievčatá super poradili boli milé a ochotné. Vo všetkom nám vyšli v ústrety šaty som mala požičané dva krát (svadba a fotenie o mesiac skôr) za tú istú cenu. Odporúčam a šaty by som si u nich vybrala znovu :)
Žiadne príspevky.