Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

reny256 Neaktívny

Svadba bola 25. júna 2016 Nové Zámky, okres Nové Zámky  • 

Fotograf Martin Žikavský photography - Vrelo odporúčam. Martin je veľmi milý a priateľský. Práca je profesionálna.
Dj Dj Rudolf Sládeček-Celé Slovensko.. - Rudko je dobrý človek a vie urobiť neskutočnú zábavu. Hudba, súťaže toto všetko on vie na jedničku. Na náš deň D budeme aj vďaka jeho zábave spomínať celý život :-)
Hostina Hotel Grand - Krásne miesto. Mali sme svadbu v lete, vonku bolo 35 stupňov a bola to úplná paráda. Ľudia si dali von do parku deky, kde sedeli. Vnútri bola klimatizácia, takže zábava bola až do rána. ODPORÚČAM.
Svadobné obrúčky Zlatníctvo PANAKS - Nádherné šperky, človek si ani vybrať nevedel :-) Ale našťastie sa to podarilo :-)
Svadobné šaty Svadobný salón DIAMOND - Keď som si začala pozerať šaty cez internet, kde aké majú, bola som hneď rozhodnutá, že pôjdem určite pozriet do salónu Diamond. Inde som ani nemusela ísť, hneď po prvej návšteve som si vybrala. Bola to "láska na prvý pohľad" ako sa vraví. Šaty boli honosné, krásne, neskutočné ... ani neviem aké iné slová by som použila. Počula som na ne iba samé chváli. Manžel ma v nich uvidel po prvý krát až keď som prichádzala k oltáru a pri pohľade mu aj slzička vyšla, bol to pre mňa krásny moment, na ktorý budem spomínať po celý život.
Make-up Miriamka Mikovicsová, Nové Zámky - Milá a šikovná baba. Vďaka nej som sa cítila ako princezná. Krásny makeup, krásne vlasy. Odporúčam
Tento fotoblog je zatiaľ prázdny.
reny256
Renáta Martin
Registrácia: január 2016
Bydlisko: okres Nové Zámky
Príspevkov: 2
Inzerátov: 0
Priatelia: 0
Páčia sa mi tieto fotoblogy (2)