coverphoto
Neaktívny

renya3

Renátka  /  33 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 3. júl 2010
býva v meste Žilina
Info o svadbe
Svadba bola 16. 9. 2017
2473
dní po svadbe
Aktivita
42 príspevkov vo fotoblogoch
416 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +138
Svadobný album
Renátka a Libor
16. 9. 2017 Žilina | 142 fotiek
dj
DJ Mike - Profesionálny DJ & moderátor
Jedným slovom PERFEKTNÉ!!! Od začiatku som vedela, že výber DJ-a bola dobrá voľba. Ale to nebola nakoniec len dobrá voľba, DJ Mike prekonal naše očakávania. Je to naozaj skvelý človek a ešte lepší DJ Sme nadmieru spokojní, našu svadbu si budeme aj vďaka nemu ešte dlho pamätať :-) Veľmi ti ďakujem, Martin :-)
oznámenia
ja sama
Ani ma nenapadlo dať si ich niekde vyrobiť. A dobre som urobila - ušetrila som a nikto mi neverí, že som ich robila sama vo worde :-D
etikety na fľaše
depingo
Vyrobili nám nádherné etikety na vína, všetci nám to chválili :-)
kvety
Kvetiareň
Svadobná kytica, korsáž pre ženícha, ozdoba do vlasov, svadobná parta a aj ozdoba na tortu, to všetko mi vyrobili šikovné ruky z Kvetiarne na našu nádhernú svadbu. Všetko bolo tip-top, nádherné a presne podľa mojich predstáv. Tú nádheru nikdy neoľutujem.
DOKONALOSŤ - Neviem inak popísať výzdobu tímu Jedna Radosť. Bývam v zahraničí, tak celá komunikácia bola telefonická alebo e-mailom. Keď sme sa stretli osobne, tak sme sa s pani Roháčovou zhodli úplne vo všetkom. Keď pani Andrejka navrhla niečo, aj netradičné, tak ja som bola z toho návrhu nadšená a súhlasila som so všetkým. Ale to, čo vytvorili v našej sále, bolo dychvyrážajúce. Krajšiu výzdobu som nikdy nevidela a myslím, že ani neuvidím. To bolo úplne najlepšie rozhodnutie. Všetci hostia ostali tiež v šoku, že takú nádheru nevideli. Navždy vám budem ďakovať a budem vás doporučovať úplne všade, kam sa pohnem. Veľké ĎAKUJEM od novomanželov Vyšatových ♥
svadobné obrúčky
GOLDEX
Mali sme určité požiadavky - môj zlatý, tenký a s pár kamienkami. Nosím ho denne, tak samozrejme zlato, hrubší sa mi naozaj nehodil, mám príliš tenké prsty a nechcela som celý kamienkový, lebo to je iba aktuálny trend, ktorý rýchlo vymizne. Proste niečo nadčasové je pre mňa. Manžel zase chcel jednoduchý, širší a strieborný, keďže ho bude nosiť iba občas. Preto bol GOLDEX naša jednoznačná voľba, kde nám ich vyrobili na mieru. A neľutujeme, prstene sú nádherné. Sme plne spokojní s cenou aj prevedením.
účes
Emília Chodelková
Milka ma aj česala, a taktiež skvelá voľba. Mala som rozpustené vlasy a iba trošičku zopnuté, aby mi udržali ťažký závoj. Účes a vlny vydržali celý deň a celú noc. Odteraz ma bude Milka česať a líčiť vždy, keď budem na Slovensku. :-)
bižutéria
Tannja jewels (náušnice), Bijoux Me (náhrdelník)
Oboje naozaj krásne, všetci sa pýtali, odkiaľ ich mám
renya3 pridala 15 nových fotiek
10. dec 2016

Šaty

(38 fotiek)
renya3 pridala novú fotku
4. dec 2016

Nech ženích vyčnieva

(10 fotiek)
renya3 pridala 3 nové fotky
4. dec 2016

Darčeky pre hostí

(14 fotiek)
renya3 pridala 4 nové fotky
4. dec 2016

Na pamiatku

(13 fotiek)
renya3 pridala novú fotku
11. okt 2016

Honneymoon inšpirácie

(16 fotiek)