coverphoto
Neaktívny

renya3

Renátka  /  29 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 3. júl 2010
býva v meste Žilina
Info o svadbe
Svadba bola 16. 9. 2017
1061
dní po svadbe
Aktivita
42 príspevkov vo fotoblogoch
416 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +138
Svadobný album
Renátka a Libor
16. 9. 2017 Žilina | 142 fotiek
dj
DJ Mike - Profesionálny DJ & moderátor - Jedným slovom PERFEKTNÉ!!! Od začiatku som vedela, že výber DJ-a bola dobrá voľba. Ale to nebola nakoniec len dobrá voľba, DJ Mike prekonal naše očakávania. Je to naozaj skvelý človek a ešte lepší DJ Sme nadmieru spokojní, našu svadbu si budeme aj vďaka nemu ešte dlho pamätať :-) Veľmi ti ďakujem, Martin :-)
oznámenia
ja sama - Ani ma nenapadlo dať si ich niekde vyrobiť. A dobre som urobila - ušetrila som a nikto mi neverí, že som ich robila sama vo worde :-D
etikety na fľaše
depingo - Vyrobili nám nádherné etikety na vína, všetci nám to chválili :-)
kvety
Kvetiareň - Svadobná kytica, korsáž pre ženícha, ozdoba do vlasov, svadobná parta a aj ozdoba na tortu, to všetko mi vyrobili šikovné ruky z Kvetiarne na našu nádhernú svadbu. Všetko bolo tip-top, nádherné a presne podľa mojich predstáv. Tú nádheru nikdy neoľutujem.
výzdoba
Jedna Radosť, svadobná a eventová agentúra - DOKONALOSŤ - Neviem inak popísať výzdobu tímu Jedna Radosť. Bývam v zahraničí, tak celá komunikácia bola telefonická alebo e-mailom. Keď sme sa stretli osobne, tak sme sa s pani Roháčovou zhodli úplne vo všetkom. Keď pani Andrejka navrhla niečo, aj netradičné, tak ja som bola z toho návrhu nadšená a súhlasila som so všetkým. Ale to, čo vytvorili v našej sále, bolo dychvyrážajúce. Krajšiu výzdobu som nikdy nevidela a myslím, že ani neuvidím. To bolo úplne najlepšie rozhodnutie. Všetci hostia ostali tiež v šoku, že takú nádheru nevideli. Navždy vám budem ďakovať a budem vás doporučovať úplne všade, kam sa pohnem. Veľké ĎAKUJEM od novomanželov Vyšatových ♥
svadobné obrúčky
GOLDEX - Mali sme určité požiadavky - môj zlatý, tenký a s pár kamienkami. Nosím ho denne, tak samozrejme zlato, hrubší sa mi naozaj nehodil, mám príliš tenké prsty a nechcela som celý kamienkový, lebo to je iba aktuálny trend, ktorý rýchlo vymizne. Proste niečo nadčasové je pre mňa. Manžel zase chcel jednoduchý, širší a strieborný, keďže ho bude nosiť iba občas. Preto bol GOLDEX naša jednoznačná voľba, kde nám ich vyrobili na mieru. A neľutujeme, prstene sú nádherné. Sme plne spokojní s cenou aj prevedením.
účes
Emília Chodelková - Milka ma aj česala, a taktiež skvelá voľba. Mala som rozpustené vlasy a iba trošičku zopnuté, aby mi udržali ťažký závoj. Účes a vlny vydržali celý deň a celú noc. Odteraz ma bude Milka česať a líčiť vždy, keď budem na Slovensku. :-)
bižutéria
Tannja jewels (náušnice), Bijoux Me (náhrdelník) - Oboje naozaj krásne, všetci sa pýtali, odkiaľ ich mám
make-up
Emília Chodelková - Nechcela som predraženú profesionálku, ale chcela som dať šancu začínajúcej šikovnici. A to neľutujem, Milka ma nalíčila nááádherne. Chcela som výrazné líčenie, a bolo úžasné. Manžel mi stále opakoval, ako mi to "sluší" :-)
topánky
CCC - U manžela to bola jasná voľba, jediné pekné topánky za znesiteľnú cenu mali iba tam. Moje lodičky mi kúpil on, tiež v CCC a pohodlnejšiu verziu som si zohnala sama, kúpila som si nádherné voňacučké balerínky Melissa Trippy IV
ženíchove doplnky
pánske obleky BANDI, H&M - Košeľu a regatu si kúpil v BANDI, opasok v H&M a manžetové gombíky neviem, to si kupoval sám
ženíchov oblek
pánske obleky BANDI - Praha - Na obleku manželovi nezáležalo, ale mne rozhodne áno. Hľadali sme kvalitný oblek za rozumnú cenu. Ale všade mali buďto drahé obleky, alebo lacné, ale strašné. Nakoniec sme skončili v BANDI, kde si vybral nádherný oblek a doplnky k nemu :-)
doplnky nevesty
svadobný salón LERYA, Aliexpress, Lindex - Bolerko som mala z Lerye, závoj som si objednala z Ali - nádherný dlhý závoj, všetci mi ho chválili, a spodné prádlo mám z Lindex
svadobné šaty
svadobný salón LERYA - Neľutujem rozhodnutie mať šaty práve od nich. Boli prekrásne, a akoby priamo pre mňa. Skúšala som jedny šaty za druhými, až sa ma majiteľka spýtala, či som ochotná vyskúšať šaty podľa jej výberu. Hovorila som si, že je to profesionálka a určite má v oku, čo sa komu hodí, tak som nemohla nesúhlasiť. No a bola to láska na prvý pohľad. :-)
darčeky
minidžemíky - ja, macíkovia pre detičky - predajca J.M. zo sashe.sk - Pre hostí som uvarila špendlíkový (mirabelkový) džem. Všetci boli z nich nadšení, a detičky spolu s ich rodičmi mali obrovskú radosť z tak krásnej pozornosti, ako boli macíkovia :-)
víno
Tokaji, 5-putňové - Biele vínko bolo taktež vynikajúce a chutilo aj tím, čo biele nemusia. Ostala nám jediná fľaška
víno
Pereg-Modra - Fantastické červené víno. Všetci sa pýtali, odkiaľ je. Dokonca aj manžel, ktorý víno nepije, tak si ho chválil, že je najlepšie.
koláče
mamina kolegyňa - Koláče a výslužky mala na starosti moja mama, ktorá ich dala napiecť u svojej kolegyni, ktorá sa venuje pečeniu na svadby už 40 rokov. Mňam, boli fantastické
torta
Torty Mia - Pečieme Vaše Sny - Skvelé skvelé skvelé - Odporúčam všetkými desiatimi. Pani nám upiekla prekrásnu tortu presne podľa našich predstáv. Ešte deň pred tým mi telefonovala a hovorila, že sme vybrali krásne kvety a ozdobu, že takú krásnu ešte nerobila. Chuťovo bola výborná, použila naozaj iba kvalitné suroviny a neostal ani kúsok. Všetci si ju chválili. A cena bola skvelá, takú som ani zďaleka nečakala. Vynikajúca voľba :-)
ubytovanie
Drevenice resort Terchová a penzión Vŕšky - Nádherné a čisté ubytovanie v dreveničkách. Som veľmi rada, že sme mohli byť práve tam. Česká strana rodiny bola tiež nadšená.
poháre
IKEA - Nechceli sme predražené svadobné poháre, ale obyčajnú klasiku, a som spokojná
hostina
Drevenice resort Terchová - Môj prvý a jediný favorit. Túžila som po svadbe v drevenici, obklopená krásnou prírodou a ideálne aj s ubytovaním. A tu sme to všetko našli. Manžel to doteraz chváli. Jedlo bolo fantastické, služby a personál na úrovni, a to ešte nehovorím o cene, ktorá mi vyčarila úsmev na tvári. Neľutujem, že sme sa rozhodli pre tento resort
civilný obrad
Obradná sieň Žilina
odobierka
FS Stavbár - Krásne, silné, emotívne - tak sa dá opísať celé čepčenie. Jediné, čo mi je ľúto, bolo to, že česká strana rodiny nevydržala, tak to nevidela.
kameraman
TFstudio Tomáš Fraus - Bol s nami až od obradu, ale veľmi sa tešíme na výsledok. Je to veľmi príjemný človek a vôbec sme o ňom počas svadby nevedeli. Podľa videí z iných svadieb to bola skvelá voľba a teším sa na výsledok.
fotograf
Ondrus Photo - Radko bol skvelý fotograf plný úžasných nápadov. Veľmi si chválil počasie a teraz sa veľmi tešíme na výsledné fotky :-)
renya3 pridala 15 nových fotiek
10. dec 2016

Šaty

(38 fotiek)
renya3 pridala novú fotku
4. dec 2016

Nech ženích vyčnieva

(10 fotiek)
renya3 pridala 3 nové fotky
4. dec 2016

Darčeky pre hostí

(14 fotiek)
renya3 pridala 4 nové fotky
4. dec 2016

Na pamiatku

(13 fotiek)
renya3 pridala novú fotku
11. okt 2016

Honneymoon inšpirácie

(16 fotiek)