coverphoto
Neaktívny

renya3

Renátka  /  30 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 3. júl 2010
býva v meste Žilina
Info o svadbe
Svadba bola 16. 9. 2017
1464
dní po svadbe
Aktivita
42 príspevkov vo fotoblogoch
416 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +138
Svadobný album
Renátka a Libor
16. 9. 2017 Žilina | 142 fotiek
Jedným slovom PERFEKTNÉ!!! Od začiatku som vedela, že výber DJ-a bola dobrá voľba. Ale to nebola nakoniec len dobrá voľba, DJ Mike prekonal naše očakávania. Je to naozaj skvelý človek a ešte lepší DJ Sme nadmieru spokojní, našu svadbu si budeme aj vďaka nemu ešte dlho pamätať :-) Veľmi ti ďakujem, Martin :-)
oznámenia
ja sama
Ani ma nenapadlo dať si ich niekde vyrobiť. A dobre som urobila - ušetrila som a nikto mi neverí, že som ich robila sama vo worde :-D
etikety na fľaše
depingo
Vyrobili nám nádherné etikety na vína, všetci nám to chválili :-)
kvety
Kvetiareň
Svadobná kytica, korsáž pre ženícha, ozdoba do vlasov, svadobná parta a aj ozdoba na tortu, to všetko mi vyrobili šikovné ruky z Kvetiarne na našu nádhernú svadbu. Všetko bolo tip-top, nádherné a presne podľa mojich predstáv. Tú nádheru nikdy neoľutujem.
výzdoba
Jedna Radosť, svadobná a eventová agentúra
DOKONALOSŤ - Neviem inak popísať výzdobu tímu Jedna Radosť. Bývam v zahraničí, tak celá komunikácia bola telefonická alebo e-mailom. Keď sme sa stretli osobne, tak sme sa s pani Roháčovou zhodli úplne vo všetkom. Keď pani Andrejka navrhla niečo, aj netradičné, tak ja som bola z toho návrhu nadšená a súhlasila som so všetkým. Ale to, čo vytvorili v našej sále, bolo dychvyrážajúce. Krajšiu výzdobu som nikdy nevidela a myslím, že ani neuvidím. To bolo úplne najlepšie rozhodnutie. Všetci hostia ostali tiež v šoku, že takú nádheru nevideli. Navždy vám budem ďakovať a budem vás doporučovať úplne všade, kam sa pohnem. Veľké ĎAKUJEM od novomanželov Vyšatových ♥
svadobné obrúčky
GOLDEX
Mali sme určité požiadavky - môj zlatý, tenký a s pár kamienkami. Nosím ho denne, tak samozrejme zlato, hrubší sa mi naozaj nehodil, mám príliš tenké prsty a nechcela som celý kamienkový, lebo to je iba aktuálny trend, ktorý rýchlo vymizne. Proste niečo nadčasové je pre mňa. Manžel zase chcel jednoduchý, širší a strieborný, keďže ho bude nosiť iba občas. Preto bol GOLDEX naša jednoznačná voľba, kde nám ich vyrobili na mieru. A neľutujeme, prstene sú nádherné. Sme plne spokojní s cenou aj prevedením.
účes
Emília Chodelková
Milka ma aj česala, a taktiež skvelá voľba. Mala som rozpustené vlasy a iba trošičku zopnuté, aby mi udržali ťažký závoj. Účes a vlny vydržali celý deň a celú noc. Odteraz ma bude Milka česať a líčiť vždy, keď budem na Slovensku. :-)
bižutéria
Tannja jewels (náušnice), Bijoux Me (náhrdelník)
Oboje naozaj krásne, všetci sa pýtali, odkiaľ ich mám
Žiadne príspevky.