Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

rolli Neaktívny

Svadba bola 12. augusta 2012 Beladice, okres Nitra  • 

Kameraman Rastislav Brezina - Moderný, štýlový, ochotný a v LV okrese dobrá cena.
Kostol Katedrála sv. Emerána, Nitra - Historické, čisté, elegantne, fotogenické prostredie, profesionálny prístup biskupského úradu, (organ, výzdoba, kostolník, kňaz, profesionálny spev) zabezpečené za cenu milodaru. Hostia boli nesmierne nadšený dodávalo to sviatosti manželstva ozajstný šmrnc a nebolo to ani príliš pompézne, keďže katedrála je útulne ´malá´ čo sa týka kapacity. Bolo to super rodinné.
Kvety Aupark Shopping Center Piešťany
Účes Ida Ďurovičová- KADERNÍCKY SALÓN. Z. Nejedlého 1704/1 934 01 Levice - 100% spokojnosť, lepšie som si vybrať nemohla, účs bol krásny, pevný a pohodlný. Cena aj na sviatok: 55E
Etikety na fľaše Jim Print - Ján Mišík, Ku Bratke 1 , 93405 Levice - Veľmi ústretoví, mohla som si navrhnúť čo som chcela. Urobia úplne všetko, super DESING za najlepšiu cenu v LV okrese.
Oznámenia PAMAS -Trenčín, s.r.o. - Kvalita a super výber!
Ubytovanie Tartuf, Beladice - Všetko ako sa na **** patrí.
Poháre Jim Print - Ján Mišík, Ku Bratke 1 , 93405 Levice
Fotograf Peter a Veronika - Peter a Veronika - Profesionálny prístup 2 kreatívnych, nadaných a vzdelaných fotografov (muž - žena pohľad/vkus) za cenu jedného;). Originálne a neopakovateľné fotky (mám tu zverejnených len 5%). Vlastný štýl fotenia. Mimoriadny talent s prácou zo svetlom a prostredím, neskutočná ochota a skromnosť. 100% KVALITA za rozumnú cenu. Absolútna spokojnosť zákazníka aj na medzinárodnej úrovni!
Torta Antónia Kosorínová - Čajkov - Kosorinová Antónia, Čajkov - Výborná, krásna moderný vkus. P. Kosorínová mi dala na výber z bohatej ponuky. Upečie úplne všetko, pravidelne sa vzdeláva a je veľmi kreatívna:) Cena: 1kg – 10E
rolli
Registrácia: september 2012
Bydlisko: okres Levice
Príspevkov: 3
Inzerátov: 0
Priatelia: 4