Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

shiny_finy Neaktívny

Svadba bola 8. augusta 2015 Belá, okres Nové Zámky  • 

Hostina Kaštieľ Chateau Béla - Neviem kde začať - nádherné prostredie, skvelé jedlo, super servis a Katka Dubecová, ktorá tomuto skvelému 5-hviezdičkovému kaštieľu pridáva ďalších 5 hviezdičiek. Celú dobu nám pomáhala vo všetkom, čo sme potrebovali, vychádzala v ústrety našim požiadavkám nech boli akokoľvek náročné. Pomer cena a výkon na tomto mieste je úplne super + tu máte Katku, ktorá je na nezaplatenie :) :) :)
Koláče Dulce de Leche - Prenádherné a vynikajúce koláčiky a tortičky, ktoré nám Maťka nie len priniesla, ale aj krásne naaranžovala takže sme s nimi nemali ani najmenšie starosti. Keď sme otvorili sladké stoly, hostia si ich skôr len fotili aké boli nádherné… Maťka nám robila aj svadobnú tortu, ktorá bola úplne ako na obrázku, ktorý som posielala na inšpiráciu. Veĺká, veľká spokojnosť. Ďakujeme Maťka :)
Fotograf PANAMERA motion pictures - Foto/video od Panamera sú zárukou kvality. Katka s Dodom sú veľkí profesionáli a super ľudia. Už sa veĺmi teším na fotky a video.
Dj DJ Gabo - Vyberať DJa sme sa báli najviac, lebo pri DJovi sa nedá pozrieť portfólio fotiek, alebo spraviť ochutnávka :) Hľadali sme niekoho, kto nielen spraví super zábavu a roztancuje hostí bez hitov ako jede jede mašinka, ale aj odmoderuje večer na úrovni. Hneď po prvom stretnutí s DJom Gabom sme vedeli, že sme ho našli. Veľký profesionál a veľmi, veľmi milý človek. Veľká spokojnosť.
Make-up Boris Bordács make-up & hairstyle - svadobné líčenie a účes - TOP!!! Nikdy, a to myslím naozaj nikdy, som sa necítila byť krajšia. Uź na skúške som bola veľmi pokojná, ale vo svadobný deň ma nalíčil a učesal ešte oveľa, oveľa krajšie. Absolútna spokojnosť!!! Ďakujem Boris :)
Hudobná skupina Sendreiovci - Ak vám nezáleží na tom, kedy začnú hrať, tak ich určite odporúčam. Ku nám prišli o dve hodiny neskôr ako sme mali dohodnuté, ale keď už prišli, rozbehli úžasnú zábavu. Tancovala som do piatej rána :)
Kvety Www.kvetypocelyrok.sk - Perfektný, perfektný, perfektný nápad!!! Namiesto toho, aby sme dostali kopec kytíc v náš svadobný deń (potom neviete čo s nimi a naraz zvädnú) sme sa tu zaregistrovali, poslali hosťom link, oni nám tam objednali kvietky ktoré nám bude táto firma doručovať postupne, po celý rok…
Svadobné šaty Svadobný salón WEM - Šaty Pronovias Lexas som si kúpila v salóne WEM v Trenčíne. Boli už požičané, ale stále v super stave. Lexas boli jednoducho vyrobené pre mňa :)
Výslužka Katka Petka: Macarons & more, www.katkapetka.blogspot.com - Na výslužku sme dávali makrónky. Moja šikovná susedka ich spravila presne vo farbe oznámení a v skvelej príchuti slaný karamel. U hostí mali veľký úspech :)
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
shiny_finy
Jana Macháčková Michal Diviš
Registrácia: apríl 2010
Príspevkov: 31
Inzerátov: 0
Priatelia: 0