coverphoto
Neaktívny

sia_s

Simona
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 21. feb 2017
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 15. 7. 2017
1116
dní po svadbe
Aktivita
45 príspevkov vo fotoblogoch
189 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +256
Svadobný album
Simona a Rudo
15. 7. 2017 CZECH_REPUBLIC | 260 fotiek
doplnky nevesty
Viva Vienna - Kožušina je kožušina. Veľmi dobre ma zahriala :)
dj
Spotify - S manželom sme si vytvorili na Spotify svadobný playlist, kde sme počas príprav pridávali pesničky. Potom sme ho následne rozdelili na časti - Welcome drink, Obrad, Hostina a Party. Všetci si to pochvalovali, keď bola pesnička na želanie, ľahko sa tam pridala. Ľudia tancovali ako o život, mladí aj starí, dokonca aj môj drahý, ktorý si pár dní pred svadbou zranil koleno a väčšinu času strávil krívajúc.
šperky
Notonlyjewels - Naušnice som si kúpila na Etsy od jednej Španielky, ktorá predáva kvalitnú vintage bižutériu - Notonlyjewels. Bola veľmi ústretová a ako bonus som dostala zľavu na ďalší nákup a poštovné zadarmo :)
ubytovanie
Zámek Dukovany - Krásne. Krásne. Krásne. A tie kúpeľne! <3
oznámenia
nevesta + ženích vlastnými rukami - Ako by to bolo, keby si dvaja dizajnéri neurobili tlačoviny sami? :) S menovkami nám pomohol svokor a jeho super kaligrafické schopnosti.
svadobné obrúčky
Fortuna Aurum - Super práca aj komunikácia :) Som rada, že sme sa rozhodli pre "malé rodinné" zlatníctvo v Kalinkove. Mohli sme si doniesť vlastný materiál - 5 moissanitov a cca 7g zlata v zlomkoch. To hodnotím ako veľké plus, lebo zohnať moissanitovú obrúčku na SR je snáď nemožné.
výslužka
Wine Planet - Rozhodli sme sa pre nie úplne tradičnú výslužku. Keďže veľa hostí cestovalo dosť diaľku, koláče nám prišli nepraktické a radšej sme im dali set 2dl flaštičky Freixenetu Negro Brut a balík čučoriedok. Nech sa dorazia na izbe :)
topánky
Jill Sander - Manžel sa rozhodol pre dlhoročne odskúšanú klasiku.
ženíchov oblek
Tailor Made - Oblek sme riešili dosť last minute (niekto zaspal na vavrínoch :D), ale s výsledkom sme boli obaja veľmi spokojní. Oblek nebol celý šitý na mieru, bolo to made to meassure, pretože nám ostávalo asi 5 týždňov do svadby. V butiku sme kúpili rovno aj twillovú košeľu, ktorá sadla ako uliata a telový nátelník.
koláče
Nebo Pieklo - Ďalšie dievčatá, ktoré poznám vďaka svadobnému biznisu. Boli voľbou číslo jedna a som rada, že kým som sa spamätala ešte neboli vybookované :)
torta
Dulce de Leche - Martinu som tiež už dlhšie. Stretli sme sa na fotení editoriálu, kde robila tortu, ktorú sme potom mohli zjesť. Tak sme ju aj zjedli. So švagrinou. V aute. O polnoci. Rukami. :D Bola to tá najlepšia čokotorta akú som jedla. Vtedy som vravela, že takú chcem aj na svadbu, ak ju raz budem mať :D A tak sa aj stalo. Hosťom veľmi chutila, bola nadýchaná, ľahká, no intenzívna a presne taká ako som si ju pamätala :)
make-up
Veronika Kučerová - Makeup artist - Veronika je profíčka. Už na skúške som vedela, že som si vybrala dobre. Nakoniec na svadbe líčila aj maminu, dve švagriné a ešte pár hostiek. Všetky boli veľmi spokojné :)
topánky
Emporio Armani - Láska na prvý pohľad :) Trochu ma síce potrápili, ale na to, že nie som zvyknutá nosiť ihličky, bolo to super. Neskôr som sa prezula do nízkych zlatých sandálok zo Stradivariusu :)
svadobné šaty
Krajčírstvo Jarmil - Na pani Jarmilu Husárovú som mala veľmi dobré referencie od dvoch klientiek. A ja môžem dať ďalšiu. Pani Jarmila je veľmi šikovná, milá a ústretová osoba. Najskôr sme sa stretli, keď som ešte nemala kúpenú látku na šaty. Popísala a nakreslila som jej, čo by som cca chcela, ona mi povedala, koľko látky mi bude treba a proces výroby sa začal. Dokopy som mala asi 5 - 6 skúšiek, kedy sme dolaďovali najmenšie detaily. Výsledok bol famózny a ja som spokojná ako blcha. Taktiež ma potešilo, že za ušitie mi zaúčtovali cenu spoločenských šiat, nie svadobných, nakoľko neboli také komplikované .) V to som ani nedúfala :)
civilný obrad
Zámek Dukovany - Kedže sa nám nechcelo vybavovať papierovačky pre sobáš v zahraničí, požiadali sme nášho kamaráta, aby nás oddal v zámockom parku on. Poňal to najozaj super. Bolo to veľmi osobné, plné lásky ale aj humoru. Všetkým sa to veľmi páčilo a oceňovali originalitu.
hostina
Zámek Dukovany - Prostredie zámku (interiér aj exteriér) je naozaj rozprávkové. Nás očarilo natoľko, že sme celú svadbu presunuli do Česka, cca 150 km od nášho bydliska. Opičí sál, kde sa odohrávala svadobná hostina, je pokrytý neuveriteľnými freskami, ktoré vyzerajú ako zo zápisníka Charlesa Darwina a jeho ciest po svete. Dokonale spĺňali našu predstavu o mieste hostiny. K dispozícii sme mali aj všetky ostatné salóniky, bar, tančiareň a park. A to za takú cenu, že som najskôr nevedela, či ponuka nie je náhodou v eurách. Bola v českých korunách. Trikrát som to overovala :D Úžasnému prostrediu zodpovedala aj kuchyňa. Kvalita jedla bola minimálne na úrovni Sharkam VIP Catering a nebojím sa povedať, že aj vyššia. Dukoviansky kuchár je naozaj génius a veľmi sa tešil, že má konečne hostí, ktorí to ocenia a vedia jesť a vychutnávať a neboja sa experimentovať. Ak by ste mali dakedy výlet do Brna, urobte si zachádzku a určite sa tam choďte najesť. My už teraz plánujeme ďalšiu gastro návštevu :)
kvety
PONK Rentals - Tu by sa dali ódy peť do nekonečna. Hana je skrátka no. 1 vo svojej kategórii. Ku koncu plánovania svadby som mala dosť jasnú predstavu, čo chcem a asi ako to bude vyzerať, no keď som uvidela vyzdobenú sálu s tonou kvetín a moju kyticu, mala som chvíľu problém nájsť slová. A aj dych .) Bolo to nádherné.
výzdoba
PONK Rentals - Hana z PONKu je moja švagriná a v podstate som pár rokov pre ňu pracovala ako event designerka a stále jej trochu pomáham. Vďaka týmto pár rokom praxe, som presne vedela, čo nechcem a približne vedela, čo chcem. Mala som prehľad o dodávateľoch, ktorý dotvoria našu svadbu do najdrobnejšieho detailu. O tom, že sa nám spolupracovalo naozaj super ani nemusím písať :)
fotograf
Gabriela Jarkovska Photography - S Gabikou sme sa poznali z profesionálneho hľadiska trochu dlhšie a obom sa nám navzájom páčilo, čo robíme. Videla som zatiaľ len pár fotiek v jej foťáku a už teraz sa teším an výsledok. Pár fotiek nám urobil aj Maťo Kmeť v rámci kamarátskeho bártru - logo za foto :)
Žiadne príspevky.