Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

siilvinkaa1 Aktívny

Svadba bola 3. júna 2017 Lubianka, okres Prievidza  • 

Fotograf Katka Komžíková - Katku jednoznačne obaja odporúčame :) je nielen skvelá a šikovná fotografka, ale hlavne milá osôbka, ktorá navodí uvoľnenú atmosféru. Ak by sme mali vyberať znovu tak jedine ona.
Hudobná skupina OK Band - Úžasná kapela :) chválime nielen my, ale aj všetci hostia :) rôzne štýly pesničiek, hrali aj na želania..skrátka všetko na jednotku
Starejší Marek Vajda - Starejší ako má byť :) milý, vtipný, pohotový, nič nerobil nasilu, nič nebolo prehnané..pochvaľovali si ho aj hostia, ani nevnímali, že je to v podstate cudzí človek, ktorý riadi našu svadbu
Hostina Prírodný areál Stodola - Priestor bola prvá vec, v ktorej som mala hneď po zásnubách jasno - pokojné miesto ďalej od mesta, okolo príroda, krásne drevené priestory čo viac si priať :) hostia schválili, ani nevedeli, že v našom okolí sa niečo podobné nachádza. Na dvore sme mali aj obrad, pár krokov od priestorov hostiny.
Svadobné šaty Svadobný salón WEM - Nádherné šaty, milá majiteľka :) aj keď boli trošku problémy s mojimi šatami tesne pred svadbou, kedže ich nevesta, ktorá ich mala predo mnou požičané zničila, ale p. majiteľka všetko bleskurýchle zariadila a mala som na sebe čisto nové šaty, ktoré boli ešte krajšie a nadýchanejšie než tie pôvodné :) a aby som nezabudla na krásny darček - saténový župan, ktorý som od nich dostala
Torta Domáca výroba Maťkovej maminy :) - Rodina aj my sme zvyknutí na torty od nej, chutia nám a sú krásne, preto nebol dôvod hľadať cukrárku na tortu :)
Poháre Taktiež výroba Maťkovej maminy - Môj návrh a jej šikovné ručičky :)
Ženíchov oblek Modan Prievidza - Určite odporúčame :) Ženícha sme tu komplet obliekli - kúpili sme krásny oblek zn. Wilvorst, smotanovú košeľu, telové tielko, topánky + opasok a zapožičali nám vestu s kravatou :)
Svadobné obrúčky KAMEA s.r.o. - Slovenský výrobca svadobných obrúčok & šperkov - Odporúčame na 100% :) obrúčky sú krásne. Odporúčam, ak sa dá, ísť vyberať osobne - p. majiteľ nám skvele poradil, pánsku obrúčku sme dokonca menili podľa našich prianí. Mám od nich aj snubný prsteň a ten je rovnako krásny ako v prvý deň :)
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
siilvinkaa1
Silvi - 30 r. Maťko - 30 r.
Registrácia: máj 2013
Bydlisko: okres Partizánske
Príspevkov: 2
Inzerátov: 0
O mne: Instagram: siilvinkaa1
Priatelia: 24
9 6 2 dní
po svadbe.
Páčia sa mi tieto fotoblogy (101)