coverphoto
Neaktívny

smejo222

Tatiana  /  34 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 28. feb 2011
býva v meste Košice
Info o svadbe
Svadba bola 27. 8. 2011
3273
dní po svadbe
Aktivita
19 príspevkov vo fotoblogoch
5 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (8)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +61
Svadobný album
Tatiana a Juraj
27. 8. 2011 Košice | 65 fotiek
oznámenia
FlorDeLuxe ❤️ Svadobná agentúra: výzdoby, kvety, koordinácia, tlačoviny ... - Jednoducho povedané: SKVELÉ. Všetko sme mali zladené: oznámenia, kartičky na darčeky, menovky, menu na stoloch. Veľká vďaka!
kvety
FlorDeLuxe ❤️ Svadobná agentúra: výzdoby, kvety, koordinácia, tlačoviny ...
výzdoba
FlorDeLuxe ❤️ Svadobná agentúra: výzdoby, kvety, koordinácia, tlačoviny ... - MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ!!! Celá vďaka patrí Gabike, ktorá dokázala nemožné. Vďaka nej celá sála ožila, všade bolo cítiť vôňu kvetov a výzdoba bola jemná, nežná, a zároveň tak luxusnááá. Takisto svadobná kytica bola úplne podľa mojich predstáv ako vyrobená pre mňa :) Gabika si úžasná!
svadobné obrúčky
Rubín, Košice
účes
Martin Kender, Košice - Úžasný mladý chalan, ktorý má zlaté ruky. Hral sa s každým prameňom mojich vlasov, dokázal spraviť úžasnú atmosféru, pri ňom zo mňa opadol všetok stres. Neskôr hodím fotku mojich vlasov, výsledok bol neuveriteľný! Maximálna spokojnosť a vrelo ho všetkým odporúčam!
bižutéria
Salón Ceremoni a internet - náušničky som si kúpila z internetu od pani Fürstenzellerovej - maximálna spokojnosť, náramok som si kúpila zo salónu, úplne ladil k náušničkám a taktiež aj k svadobným šatám.
make-up
Alenka Lašová - Alenke patrí neskutočná vďaka a obdiv s akým citom líči. Keď som sa zbadala v zrkadle povedala som si WAU! Alenka moja, ďakujem Ti za všetko a hlavne za to, že si ma v tento deň mohla líčiť ty, bola to pre mňa česť a dokázala si so mnou zázraky!!!
ženíchov oblek
M22, Prešov - Oblek sedel ako uliaty. Kvalitný a veľmi pekný materiál. Veľká spokojnosť.
doplnky nevesty
folklórny súbor Čarnica, Kosice - Kroje boli krásne, taktiež aj ženích mal požičaný kroj a zožali sme ním veľký úspech. Ešte raz ďakujeme!
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Marika Jureková (INCANTO) - Šaty mi šila majiteľka svadobného salóna Incanto. Takisto šila šaty pre moje družičky. Nesmierne rýchlo to všetko zvládala a šaty mali veľký úspech. Ešte raz ďakujeme celému tímu Incanta a taktiež krajčírstvu. Ste úžasní!!!
svadobné šaty
Svadobný salón MAGGIE - Svadobné šaty som mala rezervované pol roka pretože keď som ich zbadala a potom seba v zrkadle bola som ohromená. Šaty boli neskutočné kráááásne, cítila som sa v nich ako princezná, úplne krásna a príťažlivá. Šaty boli krásne čisté a voňavé. Dievčatá zo salóna a takisto aj pani majiteľka sú veľmi milé, ochotné pomôcť a poradiť. Každopádne odporúčam všetkým!
koláče
SZITI s.r.o. (alebo Amorova cukráreň na Jazere) - ABSOLÚTNA spokojnosť. Koláče boli božskéééé! Odteraz kupujeme koláče len a len odtiaľ. Ďakujeme.
torta
Pani Varinská z Kavečian - Svadobná torta bola úplne podľa mojich predstáv. Dokonalá a neskutočne chutná! Doniesla som jej obrázok ako má torta vyzerať a torta vyzerala presne tak isto. Odporúčam ju všetkými desiatimi! Všetky torty dávam robiť len u nej a nikdy ma zatiaľ nesklamala!
svadobné auto
Audi A8 - Vrelá vďaka patrí nášmu kamarátovi Erikovi, ktorému sa autíčko podarilo požičať a celý deň nám robil toho najúžasnejšieho šoféra.
poháre
Pani z Trebišova - Ručne maľované poháre - v živote som nič krajšie nevidela
hostina
Hotel Centrum - Maximálna spokojnosť so všetkými službami. Jedlo bolo famózne, zvolili sme si jedlo, ktoré ani nebolo v ich jedálnom lístku a dokázali ho spraviť fantasticky.
dj
Dj Stopa - Ing. Peter Tóth - Maximálna spokojnosť a neskutočná vďaka patrí tomuto človeku za neskutočnú ochotu prísť do dvoch hodín na svadbu a hrať celú noc. Ďakujeme Ti Peťko, boli sme nesmierne spokojní, zábava bola úžasná a to hovorí za všetko! Nemal problém hrať pesničky na želanie, ktoré si hostia vypýtali a takisto aj staršie hity, ktoré chceli počuť nevesta so ženíchom :)
dj
Michal Vedrody - ABSOLÚTNA NESPOKOJNOSŤ!!!!!! NEODPORÚČAM NIKDY NIKOMU! Mišo nám ani nemienil oznámiť, že sa na našu svadbu nedostaví. Dozvedeli sme sa to po príchode do sály, že DJ chýba. Nikomu neželám takéto stresy, ktoré nám pripravil tento mladý chlapec.
kameraman
Peter Karackaj a Marek Demjančík - Peťo - uvoľnený, zábavný a maximálne profesionálny chalan, ktorý sa vedel správne zachovať v každej situácii. Klobúk dolu pred ním. Odporúčam všetkými desiatimi. Video strihal Marek Demjančík, ktorého práca je neskutočná, veď posúďte sami http://vimeo.com/28466558 toto je kratučký zostrih nášho videa a to nehovorím aké krásne je celé video, ktoré bolo dokončené do 10tich dní. Ďakujeme vám chlapci, ste skvelí a všade vás budeme odporúčať.
fotograf
Erik Eržin (www.eefoto.sk) - Úžasný a veľmi príjemný chalan stále pobehujúci okolo nás s foťákom, aby zachytil všetko :) Absolútne odporúčam, cítila som sa v jeho spoločnosti príjemne, fotenie bolo uvoľnené a bez akéhokoľvek stresu. Fotky zatiaľ nemám, takže hodím neskôr.
1. feb 2012

DJ Michal Vedrody - ABSOLUTNE NEODPORUUUUUUUUUUUUCAM!!! Nevesty, davajte si pozor na tohto cloveka, nespolupracujte s nim!