Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

stelaartois9 Neaktívny

Svadba bola 16. júla 2016 Martin, okres Martin  • 

Hostina Kultúrna sála Kriváň - Krásna, priestranná, zrekonštruovaná sála, kým som sa k nej dopracovala tak som svadobnú sálu zmenila 3 krát! Ale môžem povedať, že to bolo najlepšie rozhodnutie aké som mohla urobiť. Pani prevadzkárka bola veľmi ochotná a sálu sme mali od piatku až do nedele.
Catering Johnyho pizza - Ďakujem celému kolektívu Johnyho pizze za výborné jedlo, obsluhu a ústretový prístup pred, počas aj po svadbe. Starali sa skutočne o všetko na svadbe aby nikomu nič nechýbalo a trpezlivo s nami ťahali až do rána bieleho.
Dj Martin Vrab - Skvelý pán DJ a starejší v jednej osobe. Hostí bavil až do rána skvelou hudbou, programom a hrami. Celú svadbu odmoderoval, nehrozilo, že by nastal nejaký útlm alebo chvíľa, že by sa hostia nebavili. Bolo to skvelé, ďakujeme :)
Odobierka FS Kriváň Turany - Krásna odobierka, aj tie najtvrdšie povahy mali slzy v očiach. Dievčatá krásne spievali a spravili perfektný program.
Fotograf Clavicle Photography - Mlady, kreatívny fotograf s kopou dobrých nápadov. Venoval sa nám celý deň, bol veľmi ochotný a som rada, že vďaka nemu budeme mať náš deň D navždy zachovaný.
Kameraman Laura productions video & foto - Veľmi veľmi príjemný a ochotný pán kameraman. Absolvoval so mnou celý deň od kaderníčky, cez vizážistku až po polnočné čepčenie. Už teraz sa teším na svadobné DVD. :)
Kostol Evanjelický kostol v Martine-Záturčí - Pani farárka bola veľmi milá a ochotná, obrad nenaťahovala na dlhé hodiny, mala krásnu kázeň a som rada, že som si vybrala práve tento kostol.
Koláče Cukráreň Veličná - Koláčiky boli výborné, chválim aj spoluprácu. Koláčiky nám vopred porozdeľovali do výslužiek a v piatok pred svadbou nám ich doviezli až domov.
Svadobné šaty Salón Glance - Pani Veronika bola veľmi ochotná a milá, úžasný prístup pri skúškach. Šaty boli nádherné a vydržala som v nich až do šiestej rána, keď sme prišli domov.
Ženíchov oblek Ozeta Martin
Make-up Beauty POINT Martin - Zuzka bola veľmi šikovná, aj bez skúšky vyčarovala krásny make up, ktorý držal aj napriek škaredému počasiu.
Účes Salón Exclusive Martin - Ika, veľmi šikovná kaderníčka, robila mi už viac účesov a vždy som bola spokojná na 100%, takže ani môj svadobný účes nebol výnimkou.
Výzdoba Výzdoba TIP TOP - Ďakujem veľmi pekne Katke z výzdoby TipTop za nádhernú výzdobu sály, krásne kvietky a skvelú spoluprácu. Urobila náš deň skutočne rozprávkový :)
Oznámenia Handmade
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
stelaartois9
Barborka - 26 r. Roman
Registrácia: november 2015
Bydlisko: okres Martin
Príspevkov: 4
Inzerátov: 0
Priatelia: 4
Páčia sa mi tieto fotoblogy (1)