coverphoto
Neaktívny

sugarfree999

A  /  30 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 16. nov 2012
Info o svadbe
Svadba bola 28. 9. 2013
2480
od svadby
Aktivita
19 príspevkov vo fotoblogoch
180 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Skupiny
ŽilinaSeptember 2013Nemecko
Sledované fotoblogy (2)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
výzdoba
Jedna Radosť, svadobná a eventová agentúra - Vďaka Jednej radosti sme mali neskutočne krásnu svadbu. Ten wow-efekt, keď sme prvý krát vošli do sály, kde sa mala konať naša svadobná hostina, bol neopísateľný! Údajne mali všetci otvorené ústa od úžasu, ale ja som si to nevšimla, lebo som mala sama čo robiť od dojatia. Myslím, že svadba by mala mať výnimočnú atmosféru a treba si na tom dať záležať. Jedna Radosť vie ako na to!
svadobné obrúčky
Zlatka s.r.o, zlatnícka dielňa, Žilina - krááásne obrúčky za skvelé peniaze!
účes
Maďufa - Maďufa vie ako na to... tam sa nediskutuje.
ženíchove doplnky
JOOP
ženíchov oblek
Pietro Filipi - Skvelá voľba.
svadobné šaty
Fany – svadobný salón - Skladám poklonu tomuto salónu, pretože mali krásne šaty aj na nevesty s veľkosťou nad 42... Ja som bola veľmi spokojná!
darčeky
http://www.mojacokolada.sk/ - Každý hosť dostal krásnu nóbl bonboniérku s 9 božskými bonbónmi a na krabičke boli vytlačené naše mená a dátum svadby. Štýlové!
víno
Vinotéka Vanko, Žilina - Ku dobrej svadbe patrí dobré víno. Som rada, že sme to nepodcenili.
koláče
Jozefína Zaukolcová - jednotka s hviezdičkou!!!
torta
Elena Bachoríková, Bytča - Hrabové - Hostia tortu veľmi ospevovali, takže nie je o čom :-)
hostina
Hotel Dubná Skala v Žiline - ABSOLÚTNE ODPORÚČAM!!! Event manažér bol fantastický, nesmierne ochotný a profesionálny. Catering bol skvelý, obsluha na jednotku s hviezdičkou. Priestory hotela sú krásne a dodali našej svadbe úžasnú atmosféru. A zadarmo sme dostali kráááááásny obrovský apartmán na svadobnú noc, čo som si maximálne užila a mala som z toho krásny zážitok!
civilný obrad
Matrika Žilina - Čo sa týka matričného úradu, je to skupina prudko neprofesionálnych úradníčok a vďaka ním sme zažili 6mesačnú nočnú moru pri vybavovaní papierov na povolenie sobáša. Každá zamestnankyňa hovorila vždy niečo úplne iné a zahlcovali nás dezinformáciami. Ak aj vy si idete brať cudzinca, berte sa v inom meste alebo prinajlepšom - v inom štáte.
dj
Video DJ STEVE - Tancovali sme do úplného vyčerpania!!! Ja som bola nadmieru spokojná!!!
fotograf
Tomáš Hradský Photography - Nie je o čom. Tomáš vie ako na to. Človek pri ňom vôbec nemá stres a odrazu to fotenie berie ako príjemnú veselú súčasť. Už som ho odporučila všetkým kamarátkam, čo sa idú vydávať :-)
Žiadne príspevky.