coverphoto
Aktívny

tralala94

A
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 19. apr 2019
Info o svadbe
Svadba bola 25. 9. 2021
22
dní po svadbe
Aktivita
1 príspevok vo fotoblogoch
136 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (2)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
Svadobný album
A a P
25. 9. 2021 Košice | 3 fotky
výzdoba
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Nádherná výzdoba v štýle greenery v kombinácii s bielymi a červenými ružami. Skvelé ceny. Nič viac nedodám, len že odporúčam.
svadobné obrúčky
EGNE šperky
odporúča
ženíchov oblek
Pavana Košice
Pavana v Košiciach bola pre nás jasnou voľbou od začiatku. Priateľ nie je úplne konfekčný a potrebuje mať ušitý oblek na mieru. Iné obchody sme ani neriešili. Výborný personál, ktorý vždy poradí, dobrý výber a ceny odzrkadlujúce kvalitu obleku. Odporúčame.
svadobné šaty
Lucy's svadobný salón
Tento salón môžem len odporúčať. Obehla som niekoľko salónov v Košiciach aj v Spišskej Novej Vsi, ale svoje šaty som nakoniec našla tu. Neuveriteľný výber šiat, šitie len na mieru za výborné ceny (požičiavať sa vám naozaj neoplatí, keď si viete za tú istú sumu ba až nižšiu ešte ušiť vlastné). Veľmi milá majiteľka a krajčírka. Možnosť nakombinovať šaty podľa svojich predstáv. Nemám žiadnu sťažnosť. Ďakujem za šaty!
koláče
Top torty Michalovce
Jedným slovom mňam! Na mieste hostiny nám p. z Michaloviec naaranžovala candy bar, ktorý bol jedným slovom úžasný. Každý si pochvaľoval zaujímavé a iné koláčiky, chuťovo výrazné. Na požiadanie nám dala aj inventár - stojany na dezertné poháriky. Žiadna starosť s dopravou a aranžovaním. Jednoznačne odporúčame.
torta
Hana Cakes
Tortu sme mali z Hana Cakes. Chuťovo výborná, žiadna umelina, korpus bol vláčny, každému chutilo. Cenovo prijateľná a vizuálne podľa predstáv.
ubytovanie
Hotel Bankov Košice
Ubytovanie pre nás a niektorých našich hostí sme mali v mieste konania hostiny. Recepčná bola nie vždy v najlepšej nálade a minimálne v našej izbe bolo pomerne chladno, no nepokazilo to celkový dojem. Robia výborné raňajky a z izby sme mali výhľad z každej strany priamo na les.
hostina
Hotel Bankov Košice
Najlepšia voľba, akú sme mohli urobiť. Úžasné priestory aj exteriér, vôbec nie je potreba investovať kopu peňazí do výzdoby, pretože ten priestor je sám o sebe krásny. Výborná rýchla obsluha, ústretová manažérka, dobrá organizácia. Skvelé jedlo - či už večera alebo švédske stoly, kde bola toho kopa a to sme nič nenavyšovali. Ceny vyššie, ale služby tomu zodpovedajú. Odporúčame.
Žiadne príspevky.