coverphoto
Neaktívny

viki7

viki
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 12. júl 2014
Info o svadbe
Svadba bola 27. 6. 2015
3313
dní po svadbe
Aktivita
73 príspevkov vo fotoblogoch
17 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Skupiny
KošiceNórskoJún 2015
Sledované fotoblogy (8)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
fotograf
Marek Janíčko
Sympatický a bezprostredný človek, boli sme s ním veľmi spokojní nielen my, ale aj naši hostia :) Atmosféra na fotení portrétov bola perfektná :) A fotky sú krásne! Ďakujeme, Marek :)
víno
Spirits, s r.o.
Brali sme od nich víno aj tvrdý alkohol, nielenže za dobré ceny, ale s možnosťou vrátiť neotvorené fľaše, čo nám ušetrilo kopu starostí, stresu a peňazí, samozrejme :)
kvety
Ginka
Veľká vďaka aranžérkam v Ginke za nádhernú kyticu :) Pomohli, poradili, chceli vidieť moje približné predstavy, dokonca sme boli dohodnuté, že donesiem vlastné levandule :)) Navštívila som Ginku viackrát, nie vždy na mňa mali čas, ale výsledok stál rozhodne za to :)
svadobné šaty
Salón Princess
Jednak som tam našla svoje svadobné šaty od značky, ktorá ma veľmi oslovila :) Ale musím vyzdvihnúť najmä úžasný prístup personálu, obe slečny boli veľmi ochotné a milé :) Vďaka za to bolerko navyše :)
koláče
Amorova cukráreň (Košice nad Jazerom)
Chutné malé koláčiky, všetci si veľmi pochvaľovali :) Odporúčam tiež slané pečivo z lístkového cesta, to šlo "na dračku" :)) Výborná náhrada chipsov, arašidov a pod.
torta
Amorova cukráreň (Košice nad Jazerom)
Kráááááásna torta, urobili ju podľa našich predstáv :) Potiahnutá pravým marcipánom, čomu sa špeciálne tešil môj chlap. A tá ich jogurtová plnka s čučoriedkami.... Jedna báseň :)
ubytovanie
KOŠICE HOTEL ****
Krásne a veľmi dobre vybavené izby (fén bol pre mňa ako dar z neba :D ). A raňajky boli úplne super :)
hostina
KOŠICE HOTEL ****
Ak by som mala niektorého z našich dodávateľov odporučiť všetkými desiatimi, tak by to bol jednoznačne Košice Hotel! :) Obrovská spokojnosť z našej strany. Skvelá manažérka, ktorá s nami všetko prešla zo všetkých možných strán, našla si na nás čas, kedykoľvek sme potrebovali a vyšla nám v ústrety pri všetkych našich požiadavkách. Milý a ochotný personál, robili, čo nám na očiach videli (ĎAKUJEM za ten zázvorový čaj ;) ), hostia si ich veľmi chválili. Jedlo bolo veľmi chutné a nosili ho také teplé, že sa ledva dalo jesť :D Čo vyzdvihujem ako veľké plus, keďže okrem nás mali ďalšie 2 svadby a bola to jedna z vecí, ktorých som sa obávala, či jedlo nebude studené. Aj výzdobu nám spravili krásnu, presne, ako som si predstavovala :) Ak by som sa mala rozhodovať opäť, vôbec neváham! Už teraz vieme, kde sa budú oslavovať krstiny :))
Žiadne príspevky.