coverphoto
Aktívny

zuzi_cka

Zuzana  /  25 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 25. jan 2019
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 20. 9. 2019
291
od svadby
Aktivita
2 príspevky vo fotoblogoch
17 príspevkov vo fóre
3 inzeráty
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +52
Svadobný album
Zuzana a Tomáš
20. 9. 2019 Bratislava | 56 fotiek
fotograf
Ľuboš Krahulec
kameraman
Vlastný zostrih - https://www.youtube.com/watch?v=-1dXiKtRVEg
svadobné obrúčky
iZlato - Chceli sme jednoduché, elegantné obrúčky - a presne to sme našli. Výborná cena, kvalita a ústretový personál!
ženíchov oblek
ZARA
svadobné šaty
Svadobný salón EL - Jediný salón v ktorom som bola a v ktorom som hneď našla tie svoje presne ako som si vysnívala!! =) ..ponuka šiat bola pestrá, personál ochotný a asertívny (čo ja potrebujem) a najviac sa mi páčilo, že nepozerali len na zárobok, ale na spokojnosť nevesty :)
koláče
Cukrarenska výroba Erwin Tešedikovo - Koláčiky výborné, torta nielen chutná ale aj krásna..a samozrejme odporúčam ich aj kvôli tomu, ako komunikovali, boli ochotní a doladili všetko tak,ako to malo byť :) super!!
torta
Cukrarenska výroba Erwin Tešedikovo
doprava,
JOJO Bus
hostina
Starý dom, Modra - Bola to jasná voľba, keď svadobná hostina - jedine tu, inak to nemá význam. Zakaždým keď si na ten priestor spomeniem, alebo tam niekedy ideme, stále som z neho rovnako unesená. Myslím si, že ten priestor dokonale opisuje to, čo nás vystihuje - vinice, kameň, drevo, útulný priestor, elegancia..A samozrejme personál, čašníci, manažérka boli perfektní! Ich zásluhou tomu miestu len pridali! Ďakujeme!
kostol
Frantiskani - Kostol Zvestovania Pana
dj
Dj Ivvan & Team - DJ Ivvan bol top výber! Nielenže nám bol sympatický ako človek, ale aj jeho profesionálny prístup, prejav a komunikácia boli na vysokej úrovni. Maximálne sme sa na jeho odbornosť a skúsenosť spoľahli a dopadlo to viac ako na výbornú. Našich svadobných hostí sme sa ani pýtať nemuseli, po svadbe nám sami písali akého úžasného DJ sme mali a citujem „DJ hral naozaj vkusne, nepútal na seba zbytočnú pozornosť, ale prišiel ako elegán, perfektne zahral a konečne som odišiel zo svadby spokojný a vytancovaný“. Samozrejme okrem hudby nám Dj Ivvan perfektne nasvietil celú sálu, takže sme sa nemuseli starať ani o to, kde si aké svetielka dáme sami. Rovnaké bolo aj moderovanie, veľmi príjemné, vždy presne vedel, kedy čo povedať. DJ Ivvan je pozitívny a veselý človek, ktorý naštartoval našu svadbu a vďaka jeho optimizmu sme si to všetci naozaj užili. Za mňa 110% odporúčanie pre všetkých, pretože toto je DJ ktorý má viesť Vašu svadbu!
zuzi_cka pridala 2 nové fotky
10. jan 2020

Zuzana a Tomáš

(56 fotiek)
Svadobný album
VYBRALI SME