coverphoto
Neaktívny

zuzusha11

Zuzka  /  29 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 2. jan 2017
býva v meste Žilina
Info o svadbe
Svadba bola 23. 9. 2017
1047
dní po svadbe
Aktivita
23 príspevkov vo fotoblogoch
29 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (1)
Kolekcie
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +215
Svadobný album
Zuzka a Tomáš
23. 9. 2017 Žilina | 219 fotiek
svadobné obrúčky
Zlatka s.r.o, zlatnícka dielňa, Žilina - Nemali problém s vlastným návrhom prsteňov. Možnosť priniesť si vlastné zlato. Prstene boli hotové za 2 týždne od objednávky, s tým že môj museli prerábať nakoľko sa mi nepáčilo zdobenie. Odporúčam.
make-up
Zlatica Jamborová - Najlepšie investované peniaze z celej svadby. Spravila so mňa krásavicu, ako sa patrí. Absolvovala som u nej aj účes aj make-up. Naozaj vie čo robí. Pred svadbou som absolvovala aj skúšku kde sme si všetko vopred dohodli. Jednoznačne odporúčam.
ženíchov oblek
ADAM - Tu čakal ten pravý oblek. Jedna z mála možností kde sa dá kombinovať číslo.Košeľa aj opasok tiež odtiaľto. Spokojnosť.
svadobné šaty
Svadobný salón DIAMOND - Model Maggie Sottero Darlene - najkrajšie šaty aké som si mohla vybrať na mňa čakali v tomto salóne. Obsluha v salóne ochotná, nápomocná. Šaty upravené na jedničku. Jednoznačne odporúčam.
darčeky
www.goga.sk - Mini džemíky rôznych príchutí pre dospelých a čokoládky pre deti. Dozdobenie v mojej réžii.
torta
Torty Mia - Pečieme Vaše Sny - Najlepšia a najkrajšia torta akú som kedy jedla. Všetci pochvaľovali, neostal z nej ani jediný kúsok.
hostina
El Toro Žilina - Kamenná ulica - Vynikajúce referencie neklamali. Strava perfektná, sála veľkostne tak akurát, základná výzdoba v cene (úplne postačuje). Po doplnení výzdoby mojimi vlastnými dekoráciami sála predčila všetky moje očakávania. Jednoznačne odporúčam. Veľká spokojnosť.
civilný obrad
Radnica Žilina - Veľmi pekný a dojímavý obrad, trvanie cca 20 minút. Výzdoba v pekných bielych farbách. Boli sme spokojný.
hudobná skupina
RYTMUS Z RAJECKEJ DOLINY - Jednoznačná voľba. Napriek zmenám v zložení kapely sú stále perfektní. Zábava od začiatku až do rána. Trvanie kola aj prestávky tak akurát. Odporúčam.
fotograf
Marián Olos - MAROL - videoštúdio - Fotografka Zuzka úplne super, ochotná, dá sa s ňou dohodnúť na všetkom a fotky prekrásne. Jednoznačne odporúčam.
Žiadne príspevky.