Ako riešite chudnutie pred svadbou?

Ahojte..riesite niektora chudnutie pred svadbou?..:)
Odpovedať
@sisinkatn sesternica schudla pred svadbou- výsledok bol ozaj perfektný. Po svadbe prestala s diétou a po pol roku musela dať dole obrúčku. Teraz ju má na retiazke a nosí na krku,lebo už ani na malíček sa nezmestí. :-|
Odpovedať
Ojoooj.. no ja mam pol roka do svadby... ale chcela by som.paaar kil zhodit nejako bez drastickej diety 😂😂 ale ked sa mi to ma dvojnaasobne vratit tak to radsej nie 😂😂
Odpovedať
Ja som začala chudnúť cca od kedy sme sa s priateľom zasnúbili, teda od februára tohto roku a zatiaľ som schudla cca 10kg, ešte mám pol roka takže pokračujem ďalej. Hlavne som pridala pohyb, chodím behať a cvičím aj podľa rôznych videí na youtube a tiež samozrejme strava, stiahla som si kalorické tabuľky.
Odpovedať
Profilova fotka
damy, ak dovolite, prispejem malym odporucanim - nezabudajte pri chudnuti koordinovat ubytok vahy so satami. viacere z vas ich maju kupene par mesiacov pred svadbou a ak schudnete, nemusia vam pasovat. uz som take zazil, ze nevesta na svoje velke zdesenie v svadobny den zistila, ze saty su jej proste velke a ona v nich doslova lieta..... :)
Odpovedať
@sisinkatn ja som zacala cca 4 mesiace pred svadbou a schudla som 4 kila, ktore sa doteraz nevratili....obmedzila som na tu dobu sladke a chipsy a chodila na rozne telove procedury, zabaly atd. ktore pomahali hlavne prekrveniu a spevneniu tela...mala som to aj v ramci wellnessu popri tom vsetkom predsvadobnom "strese"...co sa tyka siat mala som ich site na mieru a este v tyzdni svadby mi ich zuzovali takze nebol problem :-)
Odpovedať
@sisinkatn zavisi od toho kolko mas predstavu o chudnuti... ja som zacala iba trosku viac cvicit a upravila si stravu, v podstate som chcela len trosku detoxikovat po zime a citit sa lepsie... jojo-efektu sa bat nemusis, pokial nebudes hladovat pred svadbou za ucelom schudnutia a po svadbe doslova "nezozeries" vsetko, co ti skrizi cestu... stabilna vaha sa da normalne udrzat a da sa aj zdravo chudnut, treba si dat realne ciele a pocuvat telo...
Odpovedať
@haughty a ako si si upravovala stravu?..:)
Odpovedať
@sisinkatn ja som hlavne prestala "zrat" vecer hluposti bez nejakej nutricnej hodnoty a zacala som pravidelne jedavat a zaradila som ovela viac zeleniny... takze pekne ranajky, obed a vecera, vsetko som sa snazila +- v rovnakych casoch (telo si rychlo zvykne), na veceru skor lahsie jedla a mensie porcie, nie pecivo, to skor ked, tak na ranajky alebo doobeda, alebo len vynimocne cez vikend... prestavam jest, ked nemam pocit hladu, radsej si dam neskor trosku opat alebo dam desiatu/olovrant... viac vody som zacala pit a viac sa hybat (predtym tak raz za tyzden som si isla zacvicit, potom som pridala este dalsie 2 cvicenia pol hodinku doma)... je to jednoduche, len si treba odsledovat, co tvoje telo potrebuje... kazdy to ma individualne, ja som hlavne ale velky zastanca pohybu a jedinej pravdy - treba vydat viac ako clovek prijme... rozhodne vsak nehladuj!!! je to rychly a relativne jednoduchy sposob, ale nie je udrzatelny donekonecna, nie je zdravy a telo ti to vrati...
Odpovedať
Prihlásila som sa na dvojmesačný kurz thajského boxu pre ženy. ;) A kilá idú dole aj bez toho, aby som sa obmedzovala v strave. Navyše som sa v tom našla a už som sa prihlásila na vyšší stupeň kurzu. :) Chodím tam s kolegynkou, takže utužovanie vzťahov s kolegami je k tomu ešte ako bonus. ;)
Odpovedať
Ja somm chodila pravidelne na kolieskove korcule. Schudla som 4-5 kg. Skoda, ze to nevydrzalo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne stacilo s jill michaels 30 day shred. mala som celkovo -5 cm vo vsetkych partiach a celkom vysekanu postavu :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ja som pred svadbou absolvovala 28-dňový harmonizačný program od Antónie Mačingovej. Schudla som 4 kilá, no rozhodla som sa, že budem aj naďalej v tejto strave pokračovať, lebo je to veľmi chutné, zdravé a hlavne mám pocit, že mám viac energie. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?