Ako sa dá rýchlo schudnúť 10 kg?

potrebujem pomoc
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
cvičit..po 18,00 nejest..upravit jedalny lístok...skúsit delenu stravu ta nie je taká drastická a je sa všetko v podstate
Odpovedať
jesť 5x denne v malých dávkach - začni rano 1/2 rozkom so syrom platkovym sunkou zelenina , desita 1 ovocie jablko pomaranc banany nie - obed bez polievky druhé len na maly tanierik - ziadne vysmazané - olovrat biely jogurt - večera 1/2 rozku z rana ziadne sladke vody - ziadne sladkosti - raz za 4 dni tablička horkej čokolady - ziadne vysmazané a mas:)
Odpovedať
Profilova fotka
zalezi v akej kratkej dobe... ja vsak odporucam zapisat sa na zumbu, alebo hocijakeho fitka, a tam sa potit kazdy den. Zaroven musis dodrziavat dietny rezim. Bez cvicenia ti len dieta nepomoze,budes sa viac tyrat .... ale ked budes aj cvicit a dietovat, verim ze vysledok bude urychleny.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Skus cvicenie podla Jillian Michaels: https://www.youtube.com/watch?v=4w2ss... Ja som zhodila za 2 tyzdne 4 kg podla Predplesovej kury od dr. Bukovskeho z knihy Navod na prezitie pre zeny
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ja som v minulosti držala 13dňovú dietu, schudla som asi 6 kíl, kamoška schudla 8. Ak máš záujem pošlem ti ju do správy :)
Odpovedať
Profilova fotka
rychlo sa ani pes nevy......., rychlou stratou vahy si sposobis porušenie funkcie stitnej zlazy a vylucovania inych hormonov. a nehovorim o tom ze to co schudnes "rychlo" nebude tuk ale svalova hmota a iba cast tuku. 10 kg za 3 mesiace je ideal nie viac
Odpovedať
prvý sa chudne tuk, ale, ak schudneš rýchlo nič tým nedocieliš, za chvíľu to máš naspäť aj "s úrokami", lepšie pomaly a natrvalo, jesť normálne všetko s mierou častejšie do nie úplného sýta, nepreháňať sladkosti, nepiť presladené malinovky, ale vodu a čaje a hlavne sa hýbať a to si nemusíš platiť žiadne fitko, zumbu (ak si budeš je to plus), ale stačí všade chodiť pešo (ideál hodina denne, čo sú väčšinou presuny do/z práce, do/z mesta, na stanicu atd.) a používať namiesto výťahu schody
Odpovedať
nejedz pečivo a nič v čom je lepok, sladkosti, mliečne výrobky a mäso. jedz len zeleninu, ovocie, strukoviny a obilniny. ráno pi teplú vodu, tá ťa zasýti do obeda a možno kávu. mňa káva zasýti na veľa hodín. a hýb sa čo najviac. upratuj, rob v záhrade, chod na prechádzky. cielený pohyb. a hlavne nerieš, že chceš schudnúť, lebo čím viac sa na to budeš sústrediť, tým ti viac bude všetko chutiť. len zmeň jedálniček a hýb sa. a váha pôjde pekne dole. a o to viac, ak je z čoho zhadzovať. veľa šťastia
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku

Odpovedať
Profilova fotka
Jumping jednoznacne....najlepsie cvicenie na zbavenie sa tukovych zasob+kvalitna strava :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Beh, jumping, plávanie, prechádzky, posiľovanie. Akýkoľvek pohyb a chudnutie je zaručené
Odpovedať
Profilova fotka
Rychlo sa podla mna schudnut neda, teda respektive da ale potom to aj rychlo naberies. Treba trpezlivost a pomaly radsej:-)
Odpovedať
Viac pohybu, menej sa nervovať a určite uraviť jedálniček a jesť pravidelne. Ale nemôžeš očakávať zázraky behom pár dní. To potrvá chvíľku. Ale ak potrebuješ naozaj rýchlo schudnúť, tak potom byť na seba moc tvrdá.
Odpovedať
Profilova fotka
to čo pirdávala sandra533 to odporúča aj moja sestra čo s tým robí a aj ja si to idem kúpiť stojí to red tea 13,54 € a ten green tea 8,45€ to každý odporúča a kúpiš to v Betterware katalógu ;-)
Odpovedať
nedá sa rýchlo schudnúť.. aj tie kg navyše sa neobjavili v priebehu týždňa, takže je nemožné ich v priebehu týždňa zhodiť... treba upraviť jedálniček + viac pohybu, to je celé... resp. možno dá, ale neni to "schudnutie", skôr odvodnenie organizmu a naberieš to späť v ešte väčšom objeme..
Odpovedať
Pomaha aj 9 dnovy ocistny program clean9 z firmi forever...dodrzat vsetko podla planu ako ke rozpisane plus k tomu nejaky pohyb a ide to dole
Odpovedať
Dukanova dietéta je tutovka, ale je dosť drsná, treba mať vôľu. Moja mamina schudla 16 kg, ja sama 7 kg.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
@lienka182 mohla by som poprosiť
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Preboha žiadne tabletky na chudnutie nefunguju! vždy sa dostaví jojo efekt!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?