Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Cauteeeeeee babulky, tak konecne uz som doma zprace. Uff som znicen a jak kon. Smaily: Robim na pumpe :-( ;-) Nadka001: Nebojsa s tym ovocim rano to nieje taka hroza, ja uz som si celkom zvykla a necitit po nom nejaky hlad. Ked si das nakrajany baban a jablko, alebo 2 pomarance, tak v pohode. Ale poradim ti nakrajaj si to a jedz to vidlickou. BAby keby ste vedeli ako sa mi nechce robit, a zajtra zas robim od osmej do tretej...ma ide slak trafit. Ale som rada, ze tu mam v Irsku celkom v pohode pracu, co poznam ludi okolo robia dost take divne zamestnania. A naposledy som jedla o pol siedmej veceru a teraz som hladna,tak zujem mandarinku.a vy co nespite este?
Odpovedať
Tak uz asi vsetky spite co? No nic idem aj ja. Zajtra sa tesim co mi popisete. Baby hodte nejaky dobry recept na UH den 90 dnovky.pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
krásne nedeľné ránko.... ... smaily... netúlam sa.. (teda troška sa túlam).... len včera mi večer nešiel net a poobede sme neboli doma..., ale inak chodím čítať, len tak často už nepíšem.... včera boli ovocníčkovia... celkom pohoda... len na návšteve som dobla troška do syra /to ako večerná priprava na dnešné bielkoviny :-D /.... Dakto tu chcel "výsledky"... tak mne sa v lete podarilo za 9O dní (ku koncu už s dosť veľkými prehreškami ]-( ) schudnúť z 64-65 kg na 58-59 (na konci sa ukázala aj 57-čka, ale iba na pár dní... potom zmyzla do nenávratna ]-( ]-( ]-( , teda ja dúfam, že do "návratna", že ju ešte niekedy na váhe - svojej - uvidím a dlhšie... :-D ) Takže tak... dnes sme pozvaní na obed... tak nevarím, nakázala som si iba mäsko pekne orestovať (len isto bude aj nejaká sladká dobrota a to teda neviem, neviem :-| ) Tak sa všetky majte krásne... a do schudnutia cice, staré aj nové cice :-), krásnu nedeľu!!!! :-D )
Odpovedať
krasulka veru v zahranici je vzdy ina pracovna moznost.... ;-) ja mam nastastie vela skoly :-N ale po veceroch babyssiting..... na UH som si casto robila cestovinu s pestom a do toho nejaku zeleninku orestovanu......najmä s mrkvou.... :-D Adamko, tak dobru chut :-D ja som si uvarila antilipidny cajik a idem pit......mala som aj ranajkovat,ale v nedele zasadne neranajkujem.....a jennifer ma nepocuje.....a nevidi v nedelu :-D ale okolo 12,00 chcem urobit rybku na vode s korenim..a zeleninkou....a za tym si dam okolo 150g manga a budem napapana...... dnes to bez malych prehreskov dokazem.... :-D ale dnes sa necitim zle aj ked mam moje dni,moje brucho nemam nafuknute.....a to je dobre znamenie.....ze som cez sobotu nepribrala :-N :-N :-N prajem peknu nedelu...u nas je nadherna slnecna obloha s mrazikom.......pa :-D
Odpovedať
Caves smialy, kde si v zahranici ? Inak je nas tu nejako vela, co sme v zahranici..:) ja som dnes papala ten prvy recept a bolo to ..noo..jedla som uz aj lepsie, ale na to, ze je to dieta , super :-D inak ta kava ma byt bez cukru a bez mlieka.. fuu a to ja mam rada z toho kakavko :) cukor a mliecko.. nemozem si dat ani trosku medu ? :-| .. chystam si kupit tento tyzden odstavovac.. tak sa tesim tesim..len skoda, ze dzus sa berie za jedlo..:( ale ked bude ovocny den , tak to bude super :)
Odpovedať
cauteeeeeee dievcinkz, ja konecne uy domaaaa. Huraaa. Tak a mne zacina viken az teraz :-D A zial a teraz obedujem skor sa nedalo. Adamko to mas pekne vysledky. To aj ja mam v plane. Ozaj smajlz kde si v zahraici?A co studujes?
Odpovedať
ahojte :-D ja som v krasnom mnichove ;-) a studujem za personalnu fitnes trenerku podla jennifer wade.....jej metodiku..... a popritom som ako dipl.Fyzioterapeutka..... nadka001 s odstavovacom je to vazne super....mam ho a znova zacnem odstavovat mrkvu a jabka...to je super kombinacia... :-D krasulka tak to mas dlhy vikend :-N zajtra tu hadam vecer po 20,00 uz budem......tak vam prajem krasny zaciatok noveho tyzdna.....ja ho budem mat dost tazky.....a netesim sa velmi..... ale aj ten bude prec..... :-D ;-) papapa
Odpovedať
smaily: Jeej to mas super odpor, dobre vediet ;-) Musim si asi aj ja poriadit ten odstavovat.Asi navrhnem drahemu,ze ked sa blizi ten Valentin 8-) Ja mam zajtra ovocny den,tak si urobim aj ja smoothie, nahadzem ovocie do mixera a mnamnky mnamnky a neboj tyzden prejde ako nic a bude zas ok.
Odpovedať
Uplne som z toho este stale nadsena.. tak teraz som si navarila tu kapustovu polievku so zemiakmi na zajtra. Je to sranda.. lebo su tam vlastne aj dobre recepty a clovek to moze varit aj normalne.. bez diety :) Ja by som k tomu chcela este behavat.. kupili sme si beziaci pas..aj som behavala, ale kedze som teraz chora, musim pockat kym to prejde a zacnem.. tu kavu fakt nemozem ani s medikom ? :) inak ja som na Cypre..
Odpovedať
Profilova fotka
adamko05 pošleš to aj mne? diky moc
Odpovedať
Nadka001: Iha, Mnichov, Cyprus, Irsko, ale sme sa tu zbehli. Inak ja som pocula, ze na cypre je to nebezpecne je to pravda, Albo to su bludy.Pocuj, ja som si tu kapustovku nevarila, mne to nechutilo. Ja som si spravila ryzu. A Min. som si spravila varene zemiaky, sosovica, kysla kapusta a nachvuli to zapecies. Bolo to dobre.
Odpovedať
Nadka001: Mozes s medikom.Pokial nevypijes 4 kavy denne. To by so moc neschudla :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
sssimi: Ja ti ju poslem az chces ale napis mail, ak nechces sem posli mi ho do IP
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi... rada, len neviem e-mail :-D ... inak, dnešný den neradím k tým dietným ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( , koláčiky, koláčiky, koláčiky... to je moja SMRT :-(
Odpovedať
Je to tu uplne bezpecne.. urcite bezpecnejsie ako doma. Je to ostrov.. tak ked sa nahodou aj nieco stane, hned ho chytia.. takze to tu nikto nerobi. Aspon zatila mam take skusenosti a info. Skoro nulova kriminalita. pohodicka.. Tak budem tu kavu pit aspon trosku s medikom.. ten chlebik na obed asi jest nebudem.. to mi moc nechuti. Radsej sa viac najem salatu ..:) Inak mne zas moc nechutil ten prvy recept s baklazanom.. ale co uz.. ked to je zdrave.. tak to je zdrave :) sem tam pre zmenu.
Odpovedať
Ja tiez ten chlieb nejedavam, lebo tie jedla su v podtate hlavne a chlieb ti netreba.Inak ja terz tlacim zmrzlinu. Vienettu.
Odpovedať
Profilova fotka
adamko poslala som do IP, krasulka dakujem, ste zlate... Dufam ze tu kavu nemusim vôbec, lebo to bude problem.
Odpovedať
nie.
Odpovedať
Moja dnesna vecera: Tabulka cokolady na varenie a teraz ta zmrzka.Milujem UH den!
Odpovedať
pocuj.. ale nie je uz po 20. hod ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
krasulka kde si si davala robiť kytku. bola nadherná
Odpovedať
Nadka001: Tu je este len 20: 47 tak v oho. A dnes som bola vpraci, takze som dost spalila toho. sssimi: V partizanskom Kvety na namesti. Som povedala ze chcem uplne jednoduchu: Ruze a orchydee. Malu kyticku do ruky.Aj mne sa velmi pacila. Milujem Orchydeu. A ved zajtra je ovocny den, takze zas nejake to deko pojde prec z tela.
Odpovedať
:-) ;-) ja som tiez hladna.. ale dam si caj a pojdem spat.. tu je o hodku viac ako na Slovensku.. ;-) caffko
Odpovedať
Ja uz som neni hladna. Aj mne sa chce spat. Asi uz idem zalomit. Ja uz som dnes tiez popila tiez vela caju a stale chodim cikat. Ale to je dobre, lebo teraz sa nam telo zaplavuje toxinmi, ked mame vela ovocia a je treba vela cikat. Takze baby pite zeleny caj, odburava tuky a bavuje telo toxinov.Ale pozor, musi sa luhovat viac ako 4 min. Dobru noc
Odpovedať
Ahojte, tak dnes este nikto nic? Ja mam dnes ovocny den, rano som som si lupla ananas.Mnam. a vy sa ako drzite?
Odpovedať
ahoj krasulka, ja som zazrakom doma..... :-D dnes sa velmi nedrzim.....ale ja som dnes proste v strese..... :-N a idem do mesta kuknut svad.topanky......a ist pre darcek pre milacka na nase vyrocie.....a tak....ale vecer uz nebudem papat...... ;-) lebo som to poobede prehnala.....momi dietky.... ]-( ale ja to mam do rana fuc......nastastie....zajtra pridem az okolo 17,00 domov,ale aj to je suprova hodina....tu su tento tyzden skolske prazdniny...tak nerobim babyssiting.... :-D prajem pekny vecer ;-)
Odpovedať
Halo smaily, tak to sa neboj, to vybehas. To mate super ze prazdniny. Iha a kolko ste spolu? Vy ste este len pred svadbou?Ja ze uz po.My mame 9. 2. Osem mesiacov od svadby.Ale to letiiiiiii
Odpovedať
baby pomoc, potrebujem podporu...Dnes mam ovocny den a maznzelovi smazim kuracie rezne a mam na ne brutal chut. Podporte ma nech odolaaaam.
Odpovedať
krasulka mi mame 15.februara 4 roky... :-D a kupila som par malickosti prave v meste na svadbu,skusim odfotit a dam do albuma.... a smazene kuracie rezne by som ja veru neodolala...... :-N inac ja prazdniny nemam :-( od stvrtka do nedele budem iba v skole sediet vzdy do 21,00 :-( akurat vo stvrtok som si vybavila,ze pojdem skor...... :-D lebo to uz poznam..... dnes bolo v meste strasne su tu fasiangy....vsade miliony ludi....masky....a strasny hluk..... som rada,ze som uz doma..... :-)
Odpovedať
Jeeej odfot, ja si kuknem. Tak som odolala.Dala som si radsej hrozno a to ma zasytilo. Inak ja som si kupila na svadbu 3 topanky. Sandale a dvoje plne.Lebo som nevedela ktore.Aspon si mala spestrene nekupovanie, myslim tie masky. Tak uz sa tesis na svadbicku co? My sa pozname rok a pol a uz sme 8 mesiacov manzelia ;-) Hlavne si cele to svadobn e planovanie a nakupovanie poriadne uzi. A kde mate svadbu doma na Slovensku? Poviem ti ze pre mna bola svadba najnadhernejsi den na svete. sme si ho naplno uzili. Celu svadbu sme boli na sebe nalepeny a bola skvela zabava. A tie pocity pred oltarom. PArada.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?