Svadba na Pohoda festivale - máte skúsenosti?

Ahojte, prosím Vás riešil niekto svadbu na Pohoda festivale. Bývame ďaleko od Trenčína a každý rok naň chodíme, preto sa chceme opýtať ako ste riešili takúto svadbu na papierové záležitosti a ochotu matričného úradu v Trenčíne. Proste celý postup, ceny a pod... Za odpoveď ďakujeme. :-)
Odpovedať
treba sa spýtať asi najskôr organizátorov :) potom matriku či budu ochotný tam prísť a kolko za to že tam budu mať prísť budu chcet penazi :D inak pekná odvaha, držím palce :)
Odpovedať
@dendula93 Asi na začiatok dobrá odpoveď, skôr to chcem riešiť najskôr informačne od ľudí čo to skúsili, výhody a nevýhody takej svadby. Dik
Odpovedať
Profilova fotka
no nevyhoda je ze asi budes musiet vsetkym kupit listok :-D :-D inak ak by to bola nejakí sukromna svadba tak dokonca nevidim ani dovod konzultovat to s organizatormi. Skor by som videla problem na strane uradu - svadba moze byt sice mimo oficialnej sobasnej siene ale zaroven miesto musi vykazovat dostatočnú "vážnosť". A teda zas povedzme si, Pohoda nie su konvergencie :DD
Odpovedať
@franz666 organizátor to bude musieť určite povoliť a neverím, že by takúto myšlienku nepodporili. Vždy je lepšie sa spýtať ako niečo naplánovať a mať z toho potom problémy
Odpovedať
Ved jasne, ak sa naozaj rozhodneme pre svadbu na Pohode oslovím matriky aj organizátorov. Ešte jednu otázku mám, keď pochádzame z KE kraja nebude to problém riešiť to v Trenčíne? Dik za odpovede.
Odpovedať
Profilova fotka
organizátori si myslím, že nebudú robiť problém, skôr sa obávam, či z matriky niekto bude chcieť ísť vás tam odsobášiť. musíš si to najskôr tam vyriešiť lebo pochybujem, že tu nájdeš nejakú takú babu, ktorá mala svadbu na pohode festivale.
Odpovedať
@lilian5 najjednoduchšie bude, keď na matriku zavoláš a zistis ci je to vôbec možné a aké termíny majú ešte volne ;-) pravdepodobnosť, že sa ich "rozvrh" a ochota budú zhodovať s termínom festivalu je podľa mňa mala.. Ináč na tu matriku budeš musieť aspoň jednou pred svadbou zájsť osobne, aby ti pripravili potrebné papiere, doporučujem nenecháva to na poslednú chvíľku x-)
Odpovedať
@pvln34 dik za radu, mam naštudovanú túto problematiku, jedine čo mi ostáva je sa skontaktovať. Žiadne konkretne veci čo som chcela vedieť som sa nedozvedela :D
Odpovedať
@lilian5 jasne, pretože tých neviest čo majú až tak netradičnú svadbu zas tak moc nebude ;-)
Odpovedať
@pvln34 veru ze nie ;-)
Odpovedať
@irra15 Primátor chodí na Pohodu pravidelne, teoreticky by ich mohol zosobášiť, keď už tam bude merať cestu :)
Odpovedať
@sandrin2885 teoreticky by mohol, len ci to bude mozne, kedze pochadzaju z Kosickeho kraja, to je uz velmi otazne! lebo viem, ze niekde robia riadne problemy, ked su taka snubenci z ineho okresu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@yamara toto vyrieši delegacka. z miesta trvaleho pobytu deleguju inde. Za poplatok
Odpovedať
@cacianka tak v tom pripade super, ze to niekto druhy za nich spravi a oni len zaplatia. nevedela som o tom.
Odpovedať
@lilian5 wau, tak to je riadne super nápad... Dúfam, že sa Vám to podarí všetko vybaviť. Držím palce ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sandrin2885 tak to som nevedela, že primátor chodí každý jeden rok na pohodu.
Odpovedať
@yamara neviem preco by mal byt problem s tym, ze su z ineho kraja. Ja mam svadbu v dedine kusok od Prahy a tiez pochadzam/zijem inde. Samozrejme je s tym spojeny poplatok, ale mozne to urcite je.
Odpovedať
Profilova fotka
Myslím. Ze 66e je poplatok za mimo sieň a plue ešte niečo za mimo okres... Ináč by nemusel byť problém... Ak by sa vám to podarilo tak určite napíš ako bolo. Je to riadne netradičné (na slovensko)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli pred 3r na Grape a tam bola tiež svadba. Myslím, že ani na Pohode s tým problém nebude, aj na Uprisingu bývajú svadby. Treba sa hlavne s panom Kaščákom dohodnúť. Veľa šťastia prajem 😉
Odpovedať
@hatsepset neberie sa to že iný okres, aj keby len vedlajsia dedina, mestska časť. Sobáš sa robi v mieste trvalého pobytu 1 zo snubencov, ak ho chcu mať úplne inde, ci 2km alebo 250 je potrebne si vybavit delegacku a sobas vybavit tam kde chcete
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat sobáš inde ako máme trvalý pobyt. V mieste bydliska sme si vybavili delegačný list 20€ potom na matrike kde máme sobáš sme zaplatili 175€ za sobášny list a poplatok že nás oddajú mimo sobášnu miestnosť a potom ešte máme poplatok 100€ na hrade kde bude sobáš. Ale ten posledný poplatok si účtuje to miesto kde chcete svadbu :) nemusia pýtať nič
Odpovedať
@cofka1 ano, ano uz som tomu pochopila. predtym som nevedela, ze aj taketo veci sa daju. ako chapem, ked dvojica pochadza z niekadial inakadial a chce mat inde svadbu ale mne prislo skor divne to, ze ju chcu mat na pohode a ci toto bude mozne si vybavit. ale tak v dnesnej dobe uz problem asi nie je nic.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?