Ako ste riešili svadobné magnetky pre hostí?

Ahojte, chcem sa opytat ako ste riesili magnetky ako darcek . Davaju sa kazdemu alebo iba 1 kus pre par? mame hosti aj takych co pridu len napr s kamaratom/kamaratkou nemaju vazny vztah ,a aj takych co spolu uz ziju. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my sme magnetky podarovali až po svadbe, keď sme dávali fotky jednotlivým párom/rodinám. Do každej rodiny/páru sme dali jednu magnetku, takú vkusnú drevenú. Pre každého hosťa je to podľa mňa zbytočné. Ako darček pre hostí sme mali domáce medovníčky, krásne zdobené, ktoré mal každý pri menovke. Veľa hostí ich zjedlo už na svadbe, hlavne deti :-)
Odpovedať
@zuzanka1910 my sme ako darceky pre hosti tiez mali magnetky (pokial by si chcela kontakt na dodavatela, napis SS, boli sme s nimi velmi spokojni), davali sme ich na par/rodinu (resp. jedna magnetka na jednu domacnost), urcite nie jednotlivcom, len pokial pride ten clovek bez partnera na svadbu samozrejme :) ak mate napr. partiu jednotlivcov bez partnerov, tak tym samozrejme kazdemu jednemu, ale nepredpokladam, ze ich bude vela, vacsinou chodia pary a rodiny..rozdavali sme ich na redovom tanci, ked odtancovali, tak si dali poharik palenocky a dostali magnetku na pamiatku :)
Odpovedať
my sme ich davali az na zaver k vysluzke cize rovnakym sposobom ako vysluzku, bud jednu do paru alebo jednu do rodiny, v skratke podla toho kto ma s kym spolocnu chladnicku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam objednane magnetky-stipceky ktore sa budu na nas podobat :-) vyraba ich jedna velmi sikovna baba, su nadherne! a ratali sme 1ks do paru, rodiny. Tiez mam kamaratky ktore pridu s priatelmi a este neziju spolu napr ale ratam len 1ks. :-) a budú na stole uz od zaciatku pri menovkach, darcekovo zabalene + dakovna karticka :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?