Darčeky pre hostí, čo komu dať?

Ahojte nevesty, manželky, ako ste riešili darčeky pre hostí? Chlapom chceme dať malú fľaštičku a čo dámam, dievčatám? :-) ďakujem za rady :)
Odpovedať
nejake mydielka, magnetky, neviem aky rozpocet na to vsetko mate... podla toho. a ci to chces ako spomienku, alebo nieco co bud zjednia alebo si to maju odlozit
Odpovedať
@mimapauli Keďže chlapom fľaštičku, ženám by som dala nejakú fajnotku, čokoládu, pralinky alebo pekne zabalenú makronku ☺️ u nás tiež chlapi dostanú fľaštičku slivky a žienka zas griotku dostanú a deti cukríky
Odpovedať
tiez by som sla do nejakej sladkosti, ktora si myslim, ze kadzu zienku moc potesi. fakt zalezi aj od toho, ci chces darcek ponat ako pamiatku alebo ti je jedno, ci by sa napriklad zjedla
Odpovedať
my budeme dávať mini medíky :) pekné a využiteľné
Odpovedať
ďakujem baby idem aj ja do tých malých medíkov :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimapauli a co tak tiez flasticky ale napriklad s vajecnym likerom? to vacsina zien ma rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme dávali ženám malé varešky, mužom fľaštičky a deťom bublifuky :-)
Odpovedať
Suhlasim s ostatnymi babami taktiez mame v plane davat chlapom flasticku palenky,zenam tu malu flasticku medu a zrejme aj detom:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ak máte záujem môžeme vám vyrobiť štamperlíky s potlačou podľa vášho výberu.
Odpovedať
mne sa este pacia aj tie mydlieka, co zienky robia - v tvare kvietku a tak. to by tiez podla mna mohlo byt fajn a vedia ich spravit za dobre ceny
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Vyrábam mydielka takmer každý mesiac na svadbu :) takže celkom to letí. Ja si na svoju budem robiť mydlá tiež, ale také iné, s lupeňmi ruží alebo bylinkami. Malým deťom chcem buď spraviť iné, detské, alebo nejaké drobné háčkované hračky, ktoré mi vyrobí mamina :) Ak by ste potom o mydlá mali záujem, môžete mi napísať, ukážem Vám fotky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My ideme dávať drevené magnetky.
Odpovedať
my ziadne darceky mat nebudeme. namiesto papierovych menoviek nam znama vyrobi medovnicky s menom kazdeho hosta, takze s prazdnymi rukami neodidu :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?