Fľaše na domácu pálenku

Ahojte. Viete mi prosím poradiť stránku alebo obchod kde nájdem za super cenu prázdne fľaše na domácu pálenku ? 🙂
Odpovedať
@claudimackovie bricol 🙂 mali sme odtiaľ svadobné a aj na ulievanie pred domom a kostolom.
Odpovedať
Tedi, 🙂 0,5l flaša max 1 €stála
Odpovedať
@sissusik my sme boli v bricole výrazne pod eurom za pol litrovú fľašu 🙂 40 fliaš, 40 štupľov a 4 fľaše 0,7l z brúseného skla s dreveným štuplom nás stálo cca 30€ 🙂
Odpovedať
@zajo123 ďakujem krásne, boli ste tam osobne áno? Lebo ja to mám dosť ďaleko keďže som z Košíc tak to musím objednať cez eShop 🙂
Odpovedať
@zajo123 to je super cena potom, ja len tak strielam od brucha lebo viem že viac to nebolo ale kolko to bolo presne to neviem 🙂
Odpovedať
@claudimackovie ja to mám pod nosom, tak sme tam šli osobne, ale s dodaním cez eshop nie je problém. Švagor tak kupoval poháre na med, pretože mali akciu a sa mu to oplatilo viac ako sa tam previezť 🙂 ani jedna mu neprišla poškodená
Odpovedať
@zajo123 super, ďakujem pekne tak idem na to, tie ceny sú fakt úžasne ! 🙂
Odpovedať
Ja som taktiež objednávala z bricol, dodanie rýchle, ceny výborné, teda až na poštovné. Nanešťastie sme museli doobjednať pár flaštičiek aj po prvej veľkej objednávke a poštovné 6€ bolo naozaj cez čiaru, keďže toľko určite nestálo (za štyri malé flašky vo veľkosti 0,2). Čiže áno, odporúčam, ale radšej si to 2x prepočítaj a vezmi aj do rezervy, aby si nemusela objednávať aj druhýkrát už iba pár kusov a zbytočne platiť to premrštené poštovné.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
vyrábam takéto zdobené flaše, potlač je permanentná, ekologická, môžu sa umývať. rôzne spôsoby dekorovania a zdobenia.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?