Menu Forum

Dobrý deň. Vedeli by ste mi poradiť fotografa z okolia Považskej Bystrice na termín 8.9.2018?

15. jan 2018  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
katkaalukas (26 r.)
Registrovala sa 25. mája 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 2 príspevky. Okres Považská Bystrica.
  • Svadba bola 4. mája 2019
    Považská Bystrica, okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
katkaalukas (26 r.)
Registrovala sa 25. mája 2016 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 2 príspevky. Okres Považská Bystrica.
  • Svadba bola 4. mája 2019
    Považská Bystrica, okres Považská Bystrica
 -rozumná cena
26. dec 2017 o 11:55  •  Svadba bola v máji 2019  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

Foto a video - Okres Nitra
18
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

Foto a video - Okres Nitra
18
 dobry den. prosim definujte rozumnu cenu emoticon
26. dec 2017 o 18:12  •  www.photostancik.com/sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simonross (41 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
13

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
simonross (41 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
13

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 5 rokmi)

Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
26. dec 2017 o 19:49  •  www.simonross.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erisun (48 r.)
Svadobná fotografia
Erich Baláž PRO

Foto a video - Okres Nové Mesto nad Váhom
PRO Shop: 1 inzerát
fotoportrét
fotoportrét
erisun (48 r.)
Svadobná fotografia
Erich Baláž PRO

Foto a video - Okres Nové Mesto nad Váhom
PRO Shop: 1 inzerát
 Dobrý deň, ponúkam vám moje služby. Kvalita a rýchlosť za rozumnú cenu.
Erich
6. jan 2018 o 16:37  •  www.erisun-foto.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
frantisek_petko (37 r.)
František Peťko - fotograf
František Peťko PRO

Foto a video - Okres Trenčín
6
fotoportrét
fotoportrét
frantisek_petko (37 r.)
František Peťko - fotograf
František Peťko PRO

Foto a video - Okres Trenčín
6
 Dobry vecer, Vas termin mam volny a budem rad ked si pozriete moju pracu na webstranke. Do pozornosti davam hlavne sekciu Blog kde najdete fotografie z celych svadieb - svadobne pribehy (nielen portrety). Ak budete mat zaujem, rad Vam poslem cenovu ponuku emoticon
10. jan 2018 o 21:04  •  www.frantisekpetko.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (41 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

Foto a video - Okres Pezinok
4

“Nový článok na mojej webke: Čo by mala nevesta vedieť: Krájanie svadobnej torty. Ku každej svadbe dnes patrí krájanie svadobnej torty. Ale odkiaľ sa toto krájanie vzalo a čo symbolizuje? Pripravte sa na prekvapenie! Viac na https://marosmarkovic.sk/krajanie-svadobnej-torty/”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (41 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

Foto a video - Okres Pezinok
4

“Nový článok na mojej webke: Čo by mala nevesta vedieť: Krájanie svadobnej torty. Ku každej svadbe dnes patrí krájanie svadobnej torty. Ale odkiaľ sa toto krájanie vzalo a čo symbolizuje? Pripravte sa na prekvapenie! Viac na https://marosmarkovic.sk/krajanie-svadobnej-torty/”
(Pred 1 rokom)

Väčšina fotografov za vami príde v rámci Slovenska kamkoľvek - možno si vypýtajú náklady za dopravu, ale to mi príde zanedbateľná suma v porovnaní s cenou fotografa, prip. sumou za celu svadbu. Myslím, ze je teda lepšie sa orientovať na fotografa, ktorého práca sa vám páči, než na fotografa, ktorý je blízko vás. Samozrejme svoju úlohu zohrá aj cena za jeho služby a ďalšie faktory, ale jeho vzdialenosť od miesta svadby mne osobne príde ako najmenej podstatný faktor.

PRO fotografi vám už ponúkli svoje služby, takže mate z čoho vyberať.

Držím palce, aby ste vyberali podľa správnych kritérií - ak by ste chceli nejakú nápovedu, skúste pozrieť môj článok, pripadne ďalšie rady na blogu. Na webke nájdete aj môj cenník, keby som vás oslovila moja praca.
15. jan 2018 o 10:49  •  www.marosmarkovic.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”