Fotobúdka

Ahojte, Akú máte skúsenosť s fotobudkami, stojí to 300€ na 2 hodiny (so všetkým: fotoalbum neobmedzená tlač fotiek atď). Stojí to za to? Je to zábava? Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
sem sa pripnem tiez ak mozem pre zaujimavost 🙂 lebo hlavne mi ide o to, ak to aj je sice len na dve hodky na svadbe, ci tam potom nestoja vsetci v rade a nefotia sa radsej ako by si mali uzivat svadbu a zabavu 🙂
Odpovedať
@kralovicka15 tak dúfam, že každý je uvedomelý a rozumný natoľko, aby sa odfotil a nechaj aj iného a dúfam, že 2 hodiny sú dostatočná doba na to, aby sa netvorili rady ale aby chodil každý postupne 😀
Odpovedať
@januska96 Ja som tiež premýšľala nad fotobúdkou, nakoniec som však zvolila fotostenu, instax a rekvizity som si vyrobila sama, bude to tam počas celého dňa 😉 fotky sú síce menšie ale ide o zábavu 😉
Odpovedať
@majmarfeix len ide o to, že kto to bude fotiť 😕 a tie náplne do instaxu tiež nie sú najlacnejšie 😕
Odpovedať
Hej presne pocula som aj ja ze na zabavu je to super, len teda tam treba aj toho cloveka co to bude obsluhovat a naplne mat a tie tiez nie su najlacnejsie 🙂
Odpovedať
@januska96 tak my to napríklad budeme mať pri tanečnom parkete takže ľudia sa budú medzi sebou fotiť počas celého dňa ..mame aj fotografa takze budú aj iné fotky a on bude fotiť všetko..my to necháme voľnú zábavu 😉 dala som to ako príklad 🙂
Odpovedať
@marianna456 tak instax sa požičia za 20€ a náplne ,to záleží koľko fotiek chcete 😉 celkoví aj s fotostenou nás to vyjde na polovicu ani nie 🙂 ale píšem ,že to bol len príklad ako sa to dá aj inak 😉
Odpovedať
@majmarfeix inak to je teraz celkom v oblube. Ono aj keď si ten foťák kúpiš, tak je to super vec máme ho doma tiež . No mnohí ho napríklad aj požičiavajú a víde to rozhodne lacnejšie
Odpovedať
Mne sa páči aj tá možnosť jednorazových foťákov, síce my sme také nemali, lebo nám to nenapadlo skôr no 😄
Odpovedať
Len tie jednorazove fotaky potom netreba zabudnut asi vypytat od hosti aby sa dali aj vyvolat fotky 🙂
Odpovedať
@christina1988 to sa hneď vytlačí, preto sú tie papiere take drahé 😕
Odpovedať
mne sa to paci, ako mozno to zvazime ale tiez neviem ze ako to budu ludia vnimat sa mi tam vsetci postavia a budeme so zabavou cakat kym sa pofotia hostia? 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale tak zase ludia maju pamiatku hned zo svadby 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?