Fotograf, 18.5.2019, Prešov

19. dec 2018100

Dobrý deň prajem, hľadám fotografa na svadbu 18.5.2019 v Prešove. Prosím o tipy, ďakujem

• Hlásim sa na termín.

• Nech sa paci, pozrite si moju tvorbu a taktiez aj akciu, ktora teraz priebieha na mojej web stranke.

• Som tu pre Vás!

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň prajem milá budúca nevesta. Predstavujem Vám svoje svadobné portrétové fotografie a svoje portfólio, ktoré si môžete pozrieť v mojom albume alebo Facebook stránke. Ak Vás fotografie oslovia neváhajte ma kontaktovať, rád odpoviem na Vaše otázky a bližšie opíšem balík svadobného fotenia.

Tomáš Zelinka

• Dobrý deň veľmi rada Vám ponúknem svoje služby. Pre bližšie informácie ma prosím kontaktujte v správe. 🙂

• Dobrý deň. Ja prevádzkujem fotobúdky, a Váš termín mám voľný. Všetky Vaše otázky by mal zodpovedať môj profil, a budem s Vami veľmi rád komunikovať aj osobne.
    Do fotobudkovania

• dobrý deň termín svadby máme zatiaľ voľný ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás

• Pekný deň, termín je zatiaľ u mňa voľný. Pozrite si môj web alebo viac info v správe! 🙂

• Dobrý deň, termín zatiaľ voľný 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<