Fotograf Prešov a okolie, 7.9.2019

31. okt 2018120

Ahojte, poznáte nejakého šikovného svadobného fotografa v Prešove alebo okolí? Ďakujem ♥♥♥

• Svadbu máme 7.9.2019 🙂

• Ak mozu byt aj fotografky tak: Jozefína Juríková, Andrea Harcariková Vašková 👍

• @gretusik1 Ďakujem za tip ♥ a môžu aj fotografky 🙂

• Sponzor fóra
  • @magdalenka_g  Milá budúca nevestička, ak Vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Termín Vašej svadby mám voľný 🙂

Be happy 😉

• 😉

• @magdalenka_g V ramci vychodneho slovenska ponukame aj nase sluzby. V cene máte 2 fotografov.
    Viac info na nasej stranke, ktore je uvedená nižšie.

• @magdalenka_g  Ahoj, ja odporucam Lazo production, pozri fb, je z Kosic ale nema problem prist do Presova 🙂

• Sme tu pre Vás!

• Dobrý večer prajem, predstavujem Vám svadobné fotografie, ak sa Vám moja tvorba zapáči budem rád ak ma budete kontaktovať 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• dobrý deň ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás

• @magdalenka_g este pozri >>> vladko pažin photography, dzivý fotograf

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň. Ja Vám chcem ponúknuť fotobúdku resp. Fotokútik. Radi Vám pripravíme rámčeky na ktorých budú Vaše mená, dátum svadby a pod. Máme tiež zábavné rekvizity a pekné pozadia. Všetky fotky budú vytlačené hneď po odfotení v neobmedzenom množstve. V ponuke je toho veĺa, ale lepšie to prekonzultovať po telefóne. Všetko na profile a www. Do fotobudkovania.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…
    Bratislava
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov