Fotograf 28.9.2019, Levoča a okolie

31. okt 201812

Zháňam fotografa na 28.9.2019. Svadba je v Levoči. Mám záujem o komplet balík. Od príprav až po Redovy tanec.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, rád ponúknem svoje FOTO služby . 🙂
    Pozdravujem, Milan

• dobrý deň termín vašej svadby máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sme tu pre Vás!

• @snikolak  Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.

• Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Aktuálnu tvorbu nájdete na mojej web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný večer, Martin

• Budeme radi ak nazriete aj na naše portfolio .... termín u nás aktuálny ! VIDEO+FOTO

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň prajem, predstavujem Vám moju krátku ukážku svadobných fotografií, v prípade záujmu ma môžete kontaktovať, Váš termín mám voľný.

• Dobrý deň. Ja by som Vám chcel ponúknuť fotobúdku resp. Fotokútik. Radi Vám pripravíme rámčeky na ktorých budú Vaše mená, dátum svadby a pod. Máme tiež zábavné rekvizity a pekné pozadia. Všetky fotky budú vytlačené hneď po odfotení v neobmedzenom množstve. V ponuke je toho veĺa, ale lepšie to prekonzultovať po telefóne. Všetko na našom webe.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné foto a video podľa vašich predstáv ... profi kvalita, skvelá cena, maximálne príjemný tím, na ktorý budete mať iba tie najlepšie spomienky
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Instazrkadlo Fotobox - fotokútik, teda fotozrkadlo, ktoré na Vašej svadbe zabezpečí výbornú zábavu a TOP spomienky v podobe tlačených fotografií.