Svadobný fotograf, 6.9.2019, okolie Nitry

5. feb 201913

Ahojte, hľadám svadobného fotografa na svadbu vonku v termíne 6.9. neďaleko Nitry. ďakujem za ponuky 🙂

• Pekný deň, rád Vám ponúknem služby fotografa ,viaceré výhodnéé balíčky. 🙂
    Termín ešte voľný. Viac info i na mojom webe , Pozdravujem, Milan

• Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem 🙂

• Sponzor fóra
  • @hwinori Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. A som aj členom asociácie svadobných reportážnych fotografov WPJA. Viac sa dočítate na mojom blogu. Kľudne si pozrite si moju tvorbu a referencie od neviest a klientov. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin 🙂

• @hwinori  Dobrý deň prajem, termín vašej svadby mám voľný. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať 🙂

• Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný. Môžete si pozrieť aj moju tvorbu buď tu na mojom profile alebo viac nájdete na stránke fb: Michelle D. Photography. Ak hľadáte prijateľné ceny, kľudne sa ozvite. Pekný deň. 😉

• @hwinori  Dobrý deň želám, termín mám voľný a som z Nitry. Nahliadnite na môj web, kde môžete vidieť viac mojej tvorby a ďalšie info 🙂 Želám všetko dobré &  be happy 🙂

• @hwinori  dobrý deň, ponuku som Vám poslala v správe 🙂

• Ahoj
    Ak ešte hľadáte fotografa na svadbu tak sa Nám ozvyte, ponúkame kompletné foto - video služby na Vašu svadbu.

• @hwinori  pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe

• Dobrý deň, posielam Vám info v správe. Prajem krásny svadobný deň 🙂

• Dobrý deň, spoločnosti Daria Tesar photography záleží na Vašej spokojnosti.

Sme profesionálny tím s 15-násť ročnými skúsenosťami.
    V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom, radi Vám odpovieme.
    Naše portfólio nájdete na webe.
    S prianím pekného dňa
    Daria Tesar photography

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov