Svadobný fotograf 25.6.2015 Okolie Bratislava, Trnava, Piešťany, Hlohovec, Nové Mesto

5. jan 2016120

Ahojte, hľadám fotografa na náš termín, takže keď máte voľno, môžte sa ozvať, prijem aj radu od ostatných nevestičiek 🙂

• Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• @zoeva  Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• @zoeva  25.6 nemam co robit takze ak by bol zaujem ponuknem seba sa 😃

• Sponzor fóra
  • Pekný deň,

skúste pozrieť aj moje práce.

Termín mám zatiaľ voľný a som z Bratislavy... 🙂

• Dobrý deň, veľmi rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moje portólio aj web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, rád Vám odpoviem na otázky. Martin Almáši

• Krásny deň prajem. Ponúkam Vám moje fotoslužby. Budem veľmi rád, keď vás moja tvorba záujem a opýtate sa viac, určite s dohodneme a ušijeme Vám svadobný balíček fotenia priamo na mieru tak,aby ste boli spokojná aj s cenou. Pripájam malú prezentačnú fotokoláž a ukážku ako môže vypadať výstup, ktorý Vám odovzdám v podobe fotoknihy. Teším s na Váš záujem.
    Milan

• @zoeva  Ponúkam Vám svoje služby 😉

• odporucila by som erika durisa z PN 🙂

• @zoeva  dany termin mam volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Dobrý deň, pre Vami uvedený termín som Vám k dispozícii.

• Dobrý deň taktiež vám ponúkame naše služby ak máte záujem o príjemné fotenie plné smiechu a fotky na ktoré budete mať krásne spomienky sme tu pre vás .D teraz fotenie aj s 15% zľavou

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov