Fotograf 6.6.2020 Košice

15. jan 202090

Hĺadam fotografa na svadobné fotenie a fotenie celej svadby od obradu až po redový do 600 €. Vie mi niekto poradiť? Ďakujwm.

• @janka176  skuste si pozriet tvorbu Petra Dirgu - je zo Spisskej Novej Vsi, my sme ho mali a boli sme spokojni 🙂 Najdete napr. na FB..neviem ake bude mat ceny tento rok, vseobecne sa mi zda, ze vsetci kazdym rokom zdrazuju (hlavne kapely), ked citam aj diskusie z minulych rokov, ale mozno budete mat stastie a vojdete sa do rozpoctu a bude mat volny termin 🙂

• @janka126  písala som vám správu💛

• @janka176  Dobrý deň, termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe 🙂

• Sponzor fóra
  • 😉

• Zaslali sme Vám správu.

• Termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás ponúkame aj fotokútik aj krátke video

• Krásny deň Jani, Váš termín mám ešte voľný a cena by bola 600 Eur za svadobné fotenie od rána do polnoci vrátane portrétov nevesta + ženích. Viac info k cene a svadobné príbehy nájdete na mojom webe. Prípadne viac mojej tvorby na FB a Insta 🙂.

• Dobrý deň, termín mám voľný, vieme vám ponúknuť aj video služby. Ukážky nájdete v mojom profile 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov