FOTOGRAF, KOŠICE,29.9.2018 - basic fotky, malá svadba

1. aug 201850

Na našu malú svadbu 29.9.2018 hľadáme fotografa (aj amatérskeho) alebo niekoho so záľubou vo fotografovaní, kto nám urobí fotky počas obradu v kostole a takisto pár fotiek pred kostolom. Práca na 2-3 hodinky, keďže máme len malú svadbu,na oslave fotografa nepotrebujeme. Vďaka.

• @patriciajassek  Bičkoš Photography alebo Munik Documentary Lukas Olah

• Ďakujem 🙂

• @patriciajassek  ste na portali, kde si profesionali platia za svoju prezentaciu. amaterskeho fotografa tu oficialne nezozeniete.

• Sponzor fóra
  • @photostancik  pán kolega to ale neznamená,že tu nemôže byť takáto požiadavka 🙂 a myslite, že amatér si nemože zaplatiť za to aby mal profi profil? Prosím vás nechajte na každom nech sa rozhodne či má záujem aj o takýto typ zákazky. Nevestičke prajem všetko len to naj pri hľadaní fotografa ale aj do spoločnej budúcnosti. 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @janklesken

1. moze a kedze nevesta nie je informovana, dostala informaciu. adminky taketo prispevky toleruju, ja s ich postojom nesuhlasim.
    2. moze. znovu ale konstatujem, ze adminkam by to malo vadit a hobby fotografov by sem pustat nemali. nie kvoli mne, ani kvoli vam, ale kvoli nevestam.
    3. branil som niekedy alebo branim niekomu rozhodnut sa, ci ma zaujem o takyto typ zakazky?

konstatujem, ze vas prispevok je uplne zbytocny a prosim, aby ste mi uz nepisali. nemam cas na zabomysie vojny s kolegami. zvlast, ak nikoho z nich nenapadam, neriesim a nehodnotim. mojim jedinym hriechom je, ze nevestam hovorim pravdu a nesnazim sa za kazdu cenu votriet do ich priazne.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov