Fotograf na svadbu, 21.9.2019, Malacky

11. apr 201915

Dobrý deň,

hľadáme fotografa na náš svadobný deň - 21.9.2019, Malacky. Ďakujeme vopred za ponuky a rady! 🙂

• Dobrý deň Vám želám, tento termín mám zatiaľ voľný. Nahliadnite na môj web. Ak sa Vám zapáči moja tvorba, neváhajte ma kontaktovať 🙂

• Dobrý deň, termín voľný, do správy posielam ponuku

• Dobrý deň prajem. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať 🙂

• Sponzor fóra
  • @adelheida  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Pozrite si aj referencie na moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin

• Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.

• Dobry den, termin mam volny. Pisal som Vam spravu

• Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku 🙂

• Pekný deň, rada Vám ponuknem svoje fotosluzby 🙂
    Vás termin mma zatial volny

• Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem

• ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa Vám budú páčiť, velmi rad poskytnem dalsie info.

• @adelheida  nahliadnite na moj web 🙂

• Dobrý, rád Vám ponúknem svoje služby!

• Dobrý deň, spoločnosti Daria Tesar photography záleží na Vašej spokojnosti. Cenu Vám ušijeme na mieru🙂

Sme profesionálny tím s 15-násť ročnými skúsenosťami.
    V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom, radi Vám odpovieme.
    Naše portfólio nájdete na webe.
    ....fotografovali sme aj Ples v Plaveckom Štvrtku ..... 🙂

S prianím pekného dňa
    Daria Tesar photography

• Fotograf a kameraman na svadbu - Malacky a okolie.

• Dobrý večer ,
    Termín 21.09. 2019 mám zatiaľ voľný.

Venujem sa umelecko- dokumentárnej fotografií. V tomto obore mám vysokoškolské vzdelanie a bohaté skúsenosti. Nepoužívam retuš ani ľudí netlačím do kŕčovitých póz. Citlivo zaznamenávam a dokumentujem skutočnú realitu, prirodzené momenty a emócie. Ak hľadáte neotravného fotografa a svadbu chcete mať zachytenú ako kvalitnú prirodzenú umeleckú reportáž .. Hľadáte mňa 🙂

Podľa Vašich požiadaviek Vám rada zostavím cenovú ponuku, tak ma neváhajte kontaktovať

Lucia

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf Peter Duchovič
    Bánovce nad Bebravou
    Svadba - pre Vás sú to okamihy šťastia a radosti. Pre mňa tie najatraktívnejšie motívy na fotografovanie. Z vášne pre fotografiu som sa stal svadobným
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.
    Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.