Fotograf ,9.11.2018, Košice

23. okt 201812

Dobrý deň, hľadam fotografa na svadbu - fotenie nevesty a zenicha v den svadby (niekolko foto pred sobasom), foto v kostole, foto v sale skupinove. (Popripade cela svadba zalezi od ceny) Prosim ak máte volný termin poslite mi ake ponúkate cenove balicky. Dakujem

• Zdravím Vás, ak Vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Termín Vašej svadby mám voľný
    Be happy 😉

• Zaslali sme Vám správu s ponukou.

• Pekný deň, Váš termín mám voľný, rád ponúknem svadobného fotografa.
    Potrebujete to pre niekoho iného,kedže vidím,že ste svadbu už mali 🙂
    Posielam i správu, pozdravujem, Milan

• Sponzor fóra
  • Termín u nás aktuálny . Budeme radi ak nazriete na naše portfolio.

• 🙂

• Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.

• dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás na november máme aj zľavy na svadobné balíčky

• Ponúkam Vám svoje služby.

• Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Aktuálnu tvorbu nájdete na mojej web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný večer, Martin

• Dobrý deň prajem, predstavujem Vám moju krátku ukážku svadobných fotografií, v prípade záujmu ma môžete kontaktovať, Váš termín mám voľný.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý večer. Ja Vám chcem ponúknuť hit posledných mesiacov a to fotobúdku resp.fotokútik. Mám k tomu rekvizity, pekné pozadia a viem Vám pripraviť aj névrhy s fotkami kde budú Vaše mená a dátum svadby a pod.
    Všetky ďalsie oodrobnosti na webe alebo po telefóne. Ps na moja svadba som sa registroval pred pol hodinou, takže preto všetko prázdne. Pekný večer.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov