Fotograf Bojnice, júl 2021

Dobrý deň, hľadám fotografa na našu svadbu v Bojniciach, 17.7.2021. Len na cca 4 - 5 hodín poobede. Ak by mal niekto voľný termín, prosím, ozvite sa mi. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lillisun
Odpovedať
Profilova fotka
Nech sa páči, nahliadnite na môj web a ak sa vám zapáči moja tvorba – zachytenie svadobného príbehu, neváhajte ma kontaktovať a možno o nejaký čas zachytiím na fotkách práve ten VÁŠ SVADOBNÝ PRÍBEH :) Želám všetko dobré & be happy :) Kajo
Odpovedať
Dobrý deň, som Vám k dispozícii. Termín mám zatiaľ voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín nám zatiaľ voľný. Skúste sa pozrieť na môj web, kde nájdete všetky potrebné informácie - a ak by Vás moja práca zaujala neváhajte ma kontaktovať - som Vám plne k dispozícii. S pozdravom a prianím pekného dňa skolnikphotography
Odpovedať
Profilova fotka
Termín voľný.
Odpovedať
@skolnikphotography krasne fotky
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem sme priamo z bojníc termín je voľný ponúkame aj krátke video
Odpovedať
Profilova fotka
@noravana Ďakujem 🙂
Odpovedať
@nikoletka258 Dobrý deň, mohli by ste mi, prosím, poslať cenovú ponuku? 🙂
Odpovedať
@skolnikphotography Dobrý deň, mohla by som vás poprosiť o cenovú ponuku? Ďakujem 🙂
Odpovedať
@lillisun Mario Novotka Photography, skvely fotograf, skuste mu napisat na FB ci ma volny tento termin, ktory potrebujete
Odpovedať
@hannaha040 Ďakujem za odporúčanie, ale už fotografa máme. 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@hannaha040 to je vynikajúci fotograf a človek! Tiež vrelo odporúčam 😉 🙂
Odpovedať
@romusenda ano je ale pozeram, ze uz fotografa maju, takze zbytocne sme radili.
Odpovedať
@hannaha040 aha to som si nevšimla, až teraz keď si ma na to upozornila. Ale tak možno niektorej inej žienke to pomôže, keď bude vyberať fotografa.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?