Fotograf na 30.11.2019, zimná svadba v Martine

Dobrý deň, hľadám kreatívnu dušu na našu zimnú svadbu 30.11.2019 v Martine. Išlo by o fotenie svadobného dňa do cca 1:00h. "Rande fotky" alebo ako sa nazývajú fotky samotného páriku ( napríklad v prírode a pod.) nevyžadujeme, odobierku taktiež mať nebudeme, išlo by teda najmä o obrad a hostinu. Za ponuky vopred ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@bashin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nahliadnite na náš web a ak Vás naša tvorba zaujme, stačí napísať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) nech sa páči
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den najdete ma na FB : Kyria photography, svadby fotim na celom Slovensku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň termín mám voľný ... ponuku máte poslanú v pošte :)
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem sme tu pre vás termín svadby máme ešte voľný
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@bashin Dobry den, pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@bashin Pekný deň prajem,rád Vám ponúknem svoje Foto služby, viac info i na mojej web stránke :-) Žilina je blízko i za operatívu ...Fotoklip samozrejmosť , Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje foto služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte nejaké konkrétne otázky odpoviem Vám na ne prostredníctvom emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@bashin Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň prajem, možno hľadáte práve mňa, stačí zavolať a všetko doladíme k Vašej spokojnosti. Viac info u mňa na webe a tiež tu. 0911 953 096.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?