Fotograf na svadbu, 1.6.2019, Martin a okolie

Vedeli by ste mi odporučiť nejakého šikovného fotografa na svadbu? :-) Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nahliadnite na môj web. Zľava na najvačší svadobný balík končí už o pár dní. Ak chcete využiť, neváhajte písať.
Odpovedať
Profilova fotka
@monika_be nech sa páči
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný, viac informácií som poslal do správy, prípadne si ich viete pozrieť na mojej web stránke :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád budem Vašim Svadobným fotografom . :-) Žilina je na ,,skok,, i na operatívne stretnutie . Posielam i správu . Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, viac info Vám pošlem v správe. Prajem pekný svadobný deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, odporúčam mladého šikovného fotografa zo Žilina, Tomáš Hradský, boli sme veľmi spokojní - veď pozri si ho na webe alebo aj v mojom albume :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň moju ponuku nájdete v správe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Posielm súkromnú správu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile, alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Ceny mám prijateľné stačí sa ozvať. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@monika_be pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?