Fotograf na svadbu 15.09.2018

29. máj 201810

Ahojte, je mi jasne, ze je to velmi busy sezona, preto nechcem obvolavat 100 fotografov, ktori nebudu mat volny termin. Verim, ze nejaky sikovny sa najde aj tu. Chceme mat svadbu v Modre, kludne prilozte odkaz na vasu stranku alebo fotky a my vas urcite nakontaktujeme.

Vopred velmi dakujem vsetkym sikovnym fotografom 🙂

• Sme tu pre Vás!

• Dobry den, vas termin mame volny 🙂 Pre viac info vam piseme do IP 🙂

• Dobrý deň termín sa nám uvoľnil nedávno váš ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás

• Sponzor fóra
  • @nevestateri  Milá budúca nevestička, ak Vás zaujme moja FOTO tvorba, neváhajte ma kontaktovať 🙂 Termín mám voľný.

Be happy 😉
    0905469973

• @nevestateri  Dobrý deň 😊 Váš termín mám ešte voľný 😉 viac mojej práce nájdete na FB stranke Monika Molnarova Photography

• Dobry den! Váš termín mám ešte voľný.

• Dobry den, mame volny termin 🙂 Pozrite si nasu pracu, mozno Vas zaujme. Pekny vecer prajem, Eva

• Dakujem vsetkym fotografom, ktori sa zapojili, nakoniec sme si tu vybrali Marian Csano, velmi dobre fotky, aj recenzie, aj pristup zatial kladne hodnotim 🙂 Pekny den prajem vsetkym

• Svadobné foto a video Modra

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov