Fotograf na svadbu do 400 eur, Nitra, 6.7.

Ďakujem za ponuky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný. Do správy posielam ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný - poteší ma ak si pozriete aj moje portfólio. V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár na mojej web stránke. Som Vám k dispozícii. S prianím pekného dňa skolnikphotography.
Odpovedať
Profilova fotka
@mimapauli moju ponuku nájdete v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Do vášho rozpočtu sa určite zmestíme. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja môžem iba odporúčať Michelle D Photography. Bolo sme veľmi spokojni
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@mimapauli Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Som nad limit Vašho rozpočtu, pokiaľ si želáte celý deň. Rád sa s Vami porozprávam o ponuke priamo na mieru. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. Som členom asociácie svadobných reportážnych fotografov WPJA. Viac sa dočítate na mojom blogu. Kľudne si pozrite moju tvorbu a referencie od neviest a klientov. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimapauli pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?