Hladam fotografa, Dolny Kubin 13.6.2015

ahojte, hladam fotografa na nasu svadbu, prosim poradte z vlastnej skusenosti, popripade budem rada ak sa mi aj nejaky konkretny ozve. Najradsej by som bola keby to bol niekto z Oravy popripade z blizkeho okolia....cenovo dostupny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín je zatiaľ voľný ak sa vám zapáči moja tvorba môžete ma kontaktovať rád vám poskytnem svoje služby :-) pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, tento termin mam este volny a som zo ZA. Pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac informacii. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť aj moje portfólio. Možno sa Ti zapáči. A potom hneď píš pre viac info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si aj moje portfólio. Rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď budete mať otázky, prípadne chcete vedieť viac info, kedykoľvek ma kontaktujte :-) Martin Almáši
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný, Orava je pre nás na skok, sme zo Žiliny. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke, blogu alebo na FB. Rady budeme súčasťou vášho svadobného dňa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Svadobný fotograf pre Kysuce a Oravu. Voľný termín. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, termín mám voľný, ak sa fotky budú páčiť určite sa dohodneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@peonia Dobry den, termin mam este volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?