hladam fotografa, Dolny Kubin 13.6.2015

24. mar 201510

ahojte, hladam fotografa na nasu svadbu, prosim poradte z vlastnej skusenosti, popripade budem rada ak sa mi aj nejaky konkretny ozve. Najradsej by som bola keby to bol niekto z Oravy popripade z blizkeho okolia....cenovo dostupny 🙂

• Dobrý deň termín je zatiaľ voľný ak sa vám zapáči moja tvorba môžete ma kontaktovať rád vám poskytnem svoje služby 🙂 pekný deň

• Zdravim, tento termin mam este volny a som zo ZA. Pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac informacii. S pozdravom

• Ahoj, skús pozrieť aj moje portfólio. Možno sa Ti zapáči. A potom hneď píš pre viac info 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, pozrite si aj moje portfólio. Rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď budete mať otázky, prípadne chcete vedieť viac info, kedykoľvek ma kontaktujte 🙂 Martin Almáši

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný, Orava je pre nás na skok, sme zo Žiliny. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke, blogu alebo na FB. Rady budeme súčasťou vášho svadobného dňa 🙂

• Svadobný fotograf pre Kysuce a Oravu.
    Voľný termín. 🙂

• ahoj, termín mám voľný, ak sa fotky budú páčiť určite sa dohodneme 🙂

• @peonia  Dobry den, termin mam este volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu.
    Z úctou Peter Mrázik

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov