Hľadám fotografa na 17.6.2017 v Ružomberku

24. mar 201770

Ahoj, na poslednú chvíľu zháňam fotografa, ktorý má voľný termín na fotenie svadby dňa17.6.2017, z Ružomberka, Lipt. Mikuláša či okolia, lebo nám akosi vypadol ten náš. Skúsenosti s fotením svadieb sú podmienkou (portrétista nestačí, nič v zlom), ale začiatočník je OK. Išlo by o celodenné fotenie, čiže od ranných príprav, cez obrad, poobradové fotenie, až do hostiny a tancovačky-približne do polnočného čepčenia/venčekového tanca. Ponuky prosím píšte tu alebo formou PM. Ďakujem.
Kristína

• Skus Dreamers na FB su...ja ich mam na 10.6...oni su az traja chalani čiže je je pravdepodobne ze by mohli mat volno

• Dobrý deň veľmi rada Vám ponúknem svoje fotografické služby 🙂 termín mám zatiaľ voľný...

• @m_artfoto : poslala som Vám PM 🙂

• Sponzor fóra
  • @123choco123  Ahoj, ďakujem za tip. Len som buď slepá, ale na ich FB stránke vidím len albumy zo stužkovej a plesov, ale zo žiadnej svadby...

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• ..

• @kikadu  no ked si tam klikneš na ich normálnu webovú stranku tam su pofotene svadby 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik