Hľadáme foto a video na 11.10.2014 do Topoľčian

Poznate niekoho prosim ? Najlepsie ak by boli zohrana dvojica ale nemame problem aj samostatneho fotografa a samostatneho kameramana. Dakujem za vsetky tipy a kontakty
Odpovedať
ponukam nase foto-sluzby
Odpovedať
Profilova fotka
@dragulka Dobry den, v pripade ak si najdete cas pozrite si aj moje fotografie. Pochadzam nedaleko od TO a vas termin svady mam zatial este volny.
Odpovedať
Profilova fotka
@dragulka termin mam volny, pozrite si aj moje svadobné fotografie na webe, na facebooku ... som z Bánoviec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj :) Svadby fotime vzdy dvaja :) a tento termin mame este volny. Ak ta zaujme nasa tvorba, budeme radi sucastou vasho velkeho dna D :) S pozdravom, Peto & Linda
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ja som fotografka a môj otec je kameraman a sme zohraná dvojica. Ak by sa Vám páčila naša produkcia rada sa s Vami skontaktujem :) S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám naše foto a video služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Tento termín ešte máme voľný. Ponúkame Vám naše foto a video služby!
Odpovedať
Profilova fotka
;-) Dobrý večer, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Som fotograf a venujem sa fotografovaniu svadieb a detičiek. Pozrite si moje práce a hodnotenia na FaceBook stránke. Ak vás moje fotografie oslovia veľmi rád zväčním váš veľký deň.
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @dragulka som z Noveho Mesta nad Vahom, do Topolcian to mam kusok, skus pozriet moje portfolio a ak sa ti zapaci, tak Ti rad nafotim svadbu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@dragulka Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete v mojom profile, aj na mojom webe. :) Pôsobím na celom našom malom Slovensku. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dragulka Dobrý deň prajem, som svadobný a portrétny fotograf a danú oblasť navštevujem pravidelne. Rád by som Vám do pozornosti moje portfólio. Prajem príjemný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
@dragulka Ahoj, radi ponúkneme naše služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Tento datum mam este volny a rad vam ponuknem moje sluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Termín mám zatial volný , budem rád ak si pozriete na mojom webe portfólio s cenníkom :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň. V prípade záujmu Vám ponúkame naše služby foto- video. sme manželia. S pozdravom SK
Odpovedať
Profilova fotka
@dragulka Dobrý deň prajem, ja som sama, ale som zohratá :-) a rada by som vás fotila. Som zo Zlatých Moraviec a viac mojej tvorby, spolu s kontaktom, nájdete na mojej stránke. Pokojné prípravy Vám prajem.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by som Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Pri fotografovaní mi ide o zachytenie nálady, emócií a jedinečných osobností páru. Viac na mojej web stránke alebo facebooku. Liptovský Mikuláš.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ak ste sa ešte nerozhodli taktiež by som vám rada ponúkla moje služby. Fotografujem v rámci celého Slovenska . A ak máte radi netradičné fotenie, ktoré nie je len o povinnom ,,svadobnom foto v " ale aj o krásnych spomienkach som tu pre vás.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?