Hľadáme fotografa a kameramana na svadbu (6.7.2019 Košice )

26. sep 20188

Hľadáme fotografa a kameramana na svadbu 🙂 6.7.2019 v Košiciach. Za vaše odpovede Vám vopred ďakujeme. Mirka a Joži 🙂

• Pekný deň, rád Vám ponúknem služby kameramana i fotografa v jednom výhodnom balíčku 🙂
    Posielam Vám správu . Viac info i na webe , Pozdravujem, Milan

• @miruska1122  Dobrý deň Mirka & Jožko 😉 termín mám voľný. 😉

• Sponzor fóra
  • Bstyle video a Leniella Photography, su uzasni 🙂 my sme mali od nich iba video, kratke video mam aj v profile 🙂

• Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný. Pekný deň prajem ....

• @miruska1122  Milá budúca nevestička, ak Vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Termín Vašej svadby mám voľný 🙂

Be happy 😉

• ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás 🙂

• Veľmi sa chceme všetkým poďakovať ktorý ste si našli čas a poslali nám ponuku 🙂 veľmi si to vážime 🙂 už sme našli čo sme hľadali 🙂 ešte raz ďakujeme 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov