Hľadáme fotografa a kameramana na svadbu 14.9.2019

5. feb 201914

Hľadáme dobrého fotografa poprípade kameramana na našu svadbu 14.9.2019 okolie Bánovce nad Bevravou

• @katarina308
    Pekný deň,rád Vám ponúknem Foto i Video služby v zohranej dvojici a výhodnom balíčku. 🙂
    Viac i na mojom webe,pozdravujem, Milan

• @katarina308  Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.

• Sponzor fóra
  • @katarina308  Dobrý večer. Termín mám voľný. Nahliadnite na môj web pre viac tvorby 🙂 Želám všetko dobré & be happy 🙂

• @katarina308  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. A som aj členom asociácie svadobných reportážnych fotografov WPJA. Viac sa dočítate na mojom blogu. Kľudne si pozrite si moju tvorbu a referencie od neviest a klientov. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin 🙂

• @katarina308  písala som Vám správu 🙂

• 😉

• Dobrý deň, bližšie info Vám pošlem do správy. Prajem krásny svadobný deň 🙂

• Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem

• dobrý deň termín svadby máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás sme z Prievidze a Partizánskeho okolie dobre poznáme

• Dobry den. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku 🙂

• Dobrý deň, neváhajte nás osloviť 😉

• Dobrý deň, váš termín máme volný. Ponúkame skúsený tím, profesionálnu techniku, dlhoročné skúseností. Viac sa dozviete na našej stránke.Ponúkame taktiež vhodnú alternatívu kameraman + fotograf. V každom našom balíku cena zahŕňa aj záverečný videoklip / zostrih/. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, rád odpoviem na vaše otázky. S pozdravom Martin Kavecký

• Dobrý deň, spoločnosti Daria Tesar photography záleží na Vašej spokojnosti.

" Dôležitá je spokojnosť, cena je len otázka dohody"

Sme profesionálny tím s 15-násť ročnými skúsenosťami.
    V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na maili.

S prianím pekného dňa
    Daria Tesar photography

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov