Poradíte svadobného fotografa v Žiline na 30.8.2014?

11. apr 20148

Vedeli by ste nám odporučiť fotografa v Žiline, ktorý má voľný termín 30.8.2014? ĎAkujeme

• Dobry den,
    dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa. Moje posobenie je v ramci celeho Slovenska aj celej Europy. Pozrite si, prosim, našu web stránku.
    Prajem Vam pekny den.
    Palo Kalivoda

• Nás ide fotiť Matej Slávik. Jeho fotky sa mi veľmi páčia. Skús sa opýtať, či má voľný termín.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,
    ak sa Vám naša tvorba páči rada sa s Vami skontaktujem 🙂 Vzdialenosť mi nerobí problém.
    S pozdravom

• Pozdravujem do Žiliny, ak Vás moja tvorba osloví, rád Vám ponúknem moje služby a určite nebudete ľutovať. 🙂

• @sajjmonka  skuste pozriet pracu u nas na webe 🙂

• Rad Vam ponuknem moje sluzby.

• Dobrý deň,
    Rád by sme Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov