Svadobný fotograf, 07.09.2019, Dubnica nad Váhom

25. nov 201810

Dobrý deň, hľadáme fotografa na našu svadbu na termín 07.09.2019. Svadba bude v Dubnici nad Váhom, chceli by sme fotografa od ranných príprav do cca polnoci.
Boli by sme radi aj za video, ale to nie je podmienkou 🙂
Ďakujeme.

• @lucka9198  ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.

• @lucka9198  Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný a ak sa vám páči moja tvorba určite sa dohodneme 😉 Svadby fotím už niekoľko rokov a momentálne rozbieham svoju firmu a v rámci rýchlejšieho zapĺňania termínov vám viem ponúknuť uvadzaciu cenu 300eur za nafotenie svadby od priprav až po polnočný tanec samozrejme vrátane portrétov 😉 ak sa vám páči moja ponuka kontaktujte ma prosím čím skôr 😉

• Dobrý deň, rád budem Vašim Svadobným fotografom . 🙂
    V ponuke i služby kameramana . Posielam i správu . Pozdravujem, Milan

• Sponzor fóra
  • @lucka9198  pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na webe alebo osobne. Som fotograf z Bánoviec

• Pekný deň,

skúste pozrieť moje práce. Váš termín mám zatiaľ voľný 🙂

• Dobrý deň, termín mám voľný, ukážky mojej práce a viac info nájdete na mojom webe 🙂

• @lucka9198  dobrý večer, moju ponuku nájdete v správe 🙂

• Dobry vecer. Kludne nahliadnite do mojho portfolia a v pripade zaujmu Vam rad poslem cenovu ponuku 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov