Hľadám svadobné auto a koordinátora/ku

12. máj 201710

Ahoj, práve mi odpadlo svadobné auto (majiteľ ho predal), takže hľadám nejaké auto pre nevestu v Žiline. Nechcem limuzínu!!! Môžete mi niekoho/niečo odporučiť?

Taktiež by som rada našla nejakého spoľahlivého koordinátora/ku v Žiline alebo v Terchovej. Najskôr som si hovorila, že nebude potrebný, ale teraz mám pocit, že bude, lebo keď ma v ten deň bude napr. česať kaderníčka, tak sa nechcem stresovať tým, že všetci dodávatelia sa budú obracať na mňa s každou maličkosťou alebo nepríjemnosťou. Ja to riešiť nechcem, mamu do toho nútiť nebudem a svedkyňa bude mať v tej dobe mesačné dieťatko, takže hlavou bude inde.

 • Presne ako hovoris , ja mam tiez agenturu ktora to za nas bude riesit. Skus sa spytat Spicy Wedding v Trencine, sice budem mat svadbu buduci rok uz teraz riesim s nimi vsetko. Su top top pre mna!

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  DJ-ing & ľudová hudba,hráme a spievame pre Vás v 3-4 člennom zložení: I.husle, kontrabas, akordeón,prípadne s cimbalom ako 4 členná kapela.
  Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
  Cimbalovka Diamond Band Vám ponúka vynikajúcu hudobnú produkciu, ale aj spoľahlivosť, úsmev a sochotu na Vaše podujatie kdekoľvek na Slovenku!