Koho pozvať na svadbu a koho nie?

Ahojte mam taky problem :D budem sa vydavat uz v teraz v lete. Mam problem koho pozvat a koho nie. moja mama ma brata a sestru. Jej sestra je moja krstna ta je v pohode ale s jej detmi nie som v kontakte akurat bratranca chcem za svedka ked ma neposle do kelu :D a brat moj stryko s ktorym nie sme v kontakte a jeho deti ma pozvali na svadbu ale bratrancovi som nebola lebo som bola marod. a sesternica bola na jej svadbe ze sa vobec s nami nebavila... Tych dvoch ani nepozyvam ...ale co stryko pozvat alebo nepozvat??? napisem to aj uprimne nie su peniaze na velku svadbu bude to len take posedenie kde sa najeme a vypijeme. ale ako to slusne vysvetlit rodine ? Dakujem za radu
Odpovedať
Profilova fotka
Nevysvetluj. Ja som mala stredne velku svadbu v malom priestore a pozvala som ludi, ku ktorym mame naozaj blizko. Pozvali sme svokrinu celu rodinu, lebo sa stretavame a zalezi nam jeden na druhom. Zo svokrovej strany sme nepozvali ani jednu sestru, lebo vztahy su tam zvlastne. Oznamenia som ale poslala. Prisla len jedna na obrad, co sa nam velmi ratalo. Druhej asi moc na tom nezalezalo. Ale nikto nevysvetloval nikomu nic, vsetci sme pochopili. Nepozyvaj nasilu. Je to vas den, s ludmi, ktori ten den maju skraslit...
Odpovedať
Profilova fotka
Úplne najväčšia blbosť, čo sa ohľadom svadobných príprav týka, je myslieť nato, čo povedia ostatní. Svadbu robíte predovšetkým vy, chcete stráviť deň/večer s vašimi najbližšími. Ja osobne som si nepozývala celú rodinu, nakoľko nemáme až tak dobré vzťahy a absolútne ma nebolela hlava z toho, čo mi povedia ak sa to náhodou dozvedia (čo sa skôr či neskôr dozvedia na 100%).
Odpovedať
Veľmi pekne ti to napísala reny a presne tak isto by som to spravila.. Proste pozvite ľudí, ktorých tam chcete vy a hovoto!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?